il

استفاده نمایندگی‌های آئودی از هدست‌های واقعیت مجازی برای فروش خودرو!

پسندیدم
پسندیدم عاشقش شدم باحال بود واقعا! خوب نبود عصبانی شدم

مشتریان آئودی به زودی خواهند توانست از هدست­‌های واقعیت مجازی در نمایشگاه‌­های فروش خودروهای این کمپانی استفاده کنند.

با این هدست­‌ها، مشتری می­‌تواند به آزمایشی 360 درجه از یک خودروی آئودی پرداخته، حتی در اطراف آن قدم بزند و خارج و داخل کابین خودرو را امتحان کند.

نرم‌­افزار واقعیت مجازی به کاربران اجازه می­‌دهد تا رنگ­‌های مختلف خودروها، رینگ­‌های مختلف و حتی آپشن­‌های مختلف طراحی بیرونی و داخلی خودرو را امتحان کنند. در ورای آن، یک خودرو می­‌تواند در شرایط مختلف از نظر نور و مکان­‌های مختلف مانند پاریس و برای کسانی که تمایل دارند، حتی در سطح ماه نیز دیده شود!

بنابر گفته مارکوس کوهن از بخش راه­‌های دیجیتالی فروش آئودی، “چالش ما این است که‌ مشتریان فقط برای چانه زدن راجع به قیمت به نمایندگی می­‌آیند. آن­ها پیش از این همه چیزهایی که باید راجع به خودروی انتخابی خود بدانند را از طریق جستجو در اینترنت به‌­دست­‌آ‌ورده­‌اند. اما ما مایلیم تا آن­‌ها را مشغول کرده و اوقات خوبی را در نمایندگی برای آن­ها فراهم کنیم.”

AU150020_mediuma

“ما دوست داریم به جای اینکه آن­ها اطلاعات خود را از اینترنت کسب کنند، با ما به مشورت بپردازند. تکنولوژی واقعیت مجازی می­‌تواند این کار را انجام دهد. این تکنولوژی گستردگی فراوانی دارد، می­تواند احساسات مشتری را برانگیزد و غیرمنتظره است.”

به نقل از وبسایت اتوکار، آئودی در حال پیاده­‌سازی این سیستم در شش نمایندگی خود در آلمان است و هنوز هم در انتخاب بین دو هدست واقعیت مجازی HTC Vive و Oculus Rift مردد است.

باید بخوانید:  جدیدترین محصول لامبورگینی، چنتناریو به زودی در آمریکا!
پسندیدم
پسندیدم عاشقش شدم باحال بود واقعا! خوب نبود عصبانی شدم
اخبار سایر رسانه‌ها

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.