il

شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه آذر ماه؛ تحویل در سال ۹۶!

شرکت کرمان‌موتور جدیدترین شرایط فروش یکی از محبوب‌ترین تولیدات خود را اعلام کرده است. در این طرح مدل اتوماتیک شاسی‌بلند جک S5 در دو مرحله به فروش می‌رسد و خریداران می‌توانند از تخفیف ۸۰۰ هزار تومانی کرمان‌موتور بهره‌مند شوند. قیمت قطعی و مصوب نسخه اتوماتیک جک S5؛ ۹۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تایین شده است. خریداران در مرحله نخست باید مبلغی معادل ۴۵ میلیون تومان را پرداخت کرده و همزمان با صدور دعوتنامه، برای تکمیل وجه خودروی خریداری شده خود اقدام کنند.

jac-refine-s5-suv-007

نکته جالب توجه این است که به دلیل استقبال بسیار زیادی که از خودروی جک S5 شده است؛ خریداران باید تا اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ صبر کنند تا خودروی خود را تحویل بگیرند! علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به نمایندگی‌های مجاز کرمان‌موتور مراجعه کنند. همچنین جهت راهنمایی بیشتر خریداران و علاقه‌مندان به خودروی جک S5؛ خواندن مطالب ۵ دلیل برای اینکه جک S5 نخریم، ۵ دلیل برای این‌که جک S5 بخریم و تجربه رانندگی یک ساله با جک S5 توصیه می‌شود.

جهت نمایش عکس در ابعاد بزرگتر بر روی آن کلیک کنید:

جک S5

درباره نویسنده

از اواخر سال 94 به تیم نویسندگان چرخان پیوسته و از آن زمان تاکنون با نهایت علاقه و اشتیاق به همکاری خود با این تیم دوست داشتنی ادامه داده‌ام. همیشه در حال یادگیری هستم و هیچ گاه از مطالعه به دور نبوده و نخواهم بود.

مطالب مرتبط

8 نظر

 1. طه

  تورا به خدا این ماشینهای خرس گنده چینی آلوده کننده هوا رو هر چه سریعتر پس بدهید و بجایش از روسیه ریل ولکوموتیو بگیرید.

   
  پاسخ
 2. بینام

  بجای اینکه ارزونش کنن گرونش کردن جالبه!گیربکسشو درست کردین یا رنگشو یاصدایی ک داخل ماشین میادو؟چیکار کردین ک گرونش کردین؟این ماشین با این خدمات پس از فروشش ی بلایی سر من آورد ک من ۳ماهه فروختم.نخرید پشیمون میشید.

   
  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.