شرایط جدید فروش هیوندای سانتافه توسط کرمان موتور منتشر شد!

گروه صنعتی کرمان موتور شرایط نقدی، پیش فروش و اقساطی هیوندای سانتافه مدل ۲۰۱۷ را از تاریخ ۲۲ لغایت ۳۱ خرداد ماه شروع خواهد کرد. قیمت مصوب این خودرو ۲۳۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

بیشتر بخوانید:

متقاضیان خرید این خودرو در صورت خرید نقدی یک ماه بعد از ثبت نام تحویل خواهند گرفت. در خرید پیش فروش نقدی سه گزینه پیش روی خریداران قرار گرفته است. سود مشارکت مابین ۱۸ الی ۲۲ درصد و سود انصراف سالیانه ۱۴ درصد تعیین شده است. هیوندای سانتافه بسته به تعداد مراحل پرداخت (۲، ۳ یا ۴ مرحله) شهریور الی آبان ماه ۹۶ تحویل داده خواهد شد. در شرایط فروش اقساطی نیز سه گزینه پیش روی متقاضیان قرار گرفته که تنها تفاوت آن‌ها در مبلغ پیش پرداخت اولیه خرید خودرو هست و شاسی‌بلند هیوندای سانتافه یک ماه بعد از ثبت نام تحویل مشتریان داده می‌شود. لازم به ذکر است که در این نوع شرایط خرید سند خودرو تا پرداخت تمام اقساط در رهن باقی خواهد ماند.

این مقاله را از دست ندهید:

قیمت‌های غیرمنطقی کرمان موتور برای محصولات هیوندای و خودروهایی که بسیار گران است …. 

در نهایت، در صورت تاخیر در تحویل خودرو، کرمان موتور ۲.۵ درصد ماهیانه به مشتریانش پرداخت خواهد کرد. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید این شاسی‌بلند می‌توانند به وب‌سایت کرمان موتور یا نمایندگی‌های مجاز این شرکت در سراسر کشور مراجعه فرمایند.Santafe Sales Term

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.