il

شرایط فروش وانت پادرا و نیسان زامیاد منتشر شد!

گروه خودروسازی سایپا با همکاری زامیاد و پارس خودرو فروش فوری به صورت نقدی وانت پادرا به صورت محدود را آغاز کردند.

قیمت تعیین شده برای این خودرو ۴۲ میلیون و ۸۷۲ هزار تومان است که ۲ میلیون ۸۰۰ هزار تومان تخفیف شامل حال این شرایط خرید در نظر گرفته شده و بعد از ۴۵ روز پس از ثبت نام وانت پادرا به مشتریان تحویل داده می‌شود. تنها رنگ سفید این وانت عرضه شده است.

بیشتر بخوانید:

پیش روی متقاضیان خرید وانت نیسان زامیاد نیز سه گزینه پیش فروش نقدی، پیش فروش اعتباری یا اقساطی وجود دارد که در پیش فروش نقدی خریداران می‌توانند ۱۰ الی ۱۸ میلیون به عنوان پیش پرداخت بپردازند؛ سود مشارکت ۲۴ الی ۲۶ درصد و سود انصراف سالیانه ۲۲ الی ۲۴ درصد در نظر گرفته شده است و زمان تحویل نیسان زامیاد در این گزینه مهر ماه ۹۶ خواهد بود.

در پیش فروش اعتباری نیز دو تیپ تک سوز و دوگانه سوز نیسان عرضه خواهد شد و حداکثر سقف تسهیلات در این گزینه خرید ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان مشخص شده است. از سوی دیگر گزینه اقساطی با بازپرداخت‌های ۱۲، ۱۶، ۱۸، ۲۴ یا ۳۶ ماهه بدون بهره تا نرخ ۲۰ درصد بهره تعیین شده است. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت گروه خودروسازی سایپا یا نمایندگی‌های مجاز این شرکت در سراسر کشور مراجعه فرمایند.

درباره نویسنده

تابستان سال ۹۵ به تیم نویسندگان چرخان ملحق شدم. طرفدار خودروهای سبز و برقی هستم. سعی می‌کنم خبرهای جذاب و جالب درباره وسایل نقلیه را برایتان بنویسم.

مطالب مرتبط

11 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.