il

شرایط فروش آمیکو آسنا؛ پیکاپ چینی ۱۳۳ میلیون تومانی!

چند روز پیش شرکت آمیکو خبر از عرضه وانت پیکاپ جدید و چینی خود با نام آسنا در بازار ایران داد. همگان منتظر یک قیمت‌گذاری خوب و ایده‌آل برای این پیکاپ چینی بودیم؛ اما یکباره ورق برگشت و همه ما سرهای خود را به دیوار خودروسازان ایرانی کوبیدیم!

این پیکاپ چینی از کمپانی Huanghai آمده و همانند ۹۰ درصد چینی‌های بازار ایران از یک پیشرانه؛ تحت لیسانس کمپانی میتسوبیشی بهره می‌برد؛ ولی قیمت آن ۱۳۳ میلیون تومان است! البته باید ذکر کرد که آمیکو لطف کرده و در طرح فروش اولیه این پیکاپ دو دیفرانسل حدود ۱۰ میلیون تومان به خریداران تخفیف داده است.

با این حساب باید گفت که تولید آمیکو آسنا و فروش آن در ایران از همین ابتدا محکوم به شکست است. قیمت‌گذاری این خودرو واقعا غیر منطقی و عجیب و غریب بوده و ما را به فکر فرو می‌برد!

یک وانت پیکاپ چینی با موتوری ۱۴۳ اسب‌بخاری و قیمت ۱۳۳ میلیون تومان در نسخه دو کابین!

به هر حال این شما و این شرایط فروش اولین آمیکو آسناهای بازار ایران! اگر نمی‌دانید پول خود را چگونه خرج کنید؛ یک دستگاه آمیکو آسنا با قیمت عجیب و غریب خریداری کنید تا خیالتان راحت شود!

درباره نویسنده

از اواخر سال 94 به تیم نویسندگان چرخان پیوسته و از آن زمان تاکنون با نهایت علاقه و اشتیاق به همکاری خود با این تیم دوست داشتنی ادامه داده‌ام. همیشه در حال یادگیری هستم و هیچ گاه از مطالعه به دور نبوده و نخواهم بود.

مطالب مرتبط

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.