مکمل بنزین
گوناگونخبر

آمارهای قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده هشتم ایران‌خودرو + آمار تعداد متقاضیان و ظرفیت هر محصول

روز یک شنبه، مراسم قرعه‌کشی هفتمین مرحله فروش فوق‌العاده 4 محصول ایران‌خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر و مدیران ایران‌خودرو در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد. در این مراسم که در ساعت 10 صبح روز شنبه 2 آذرماه 99 برگزار شد 10 هزار مشتری نهایی 4 محصول پژو پارس سال، پژو پارس TU5، دنا پلاس و پژو 206 تیپ 2 برگزیده شدند که نیمی از این تعداد نیز به‌عنوان ذخیره در نظر گرفته‌شده‌اند.

اما نکته مهم در این فروش فوق‌العاده شرکت کردن بیش از 4.3 میلیون نفر در این قرعه‌کشی بود که بیش از 4.1 میلیون نفر از آن‌ها دارای صلاحیت ثبت‌نام بودند که این آمارها نشان می‌دهد هنوز عطش خرید خودرو، فروکش نشده است و نمی‌توان امیدوار به کاهش قیمت خودرو در بازار بود.

در این طرح ظرفیت فروش پزو پارس سال 6000 دستگاه و تعداد ثبت‌نام‌کنندگان آن 621.107 نفر، ظرفیت فروش پژو پارس TU5 بنزینی 1000 دستگاه با 1.418.248 شرکت‌کننده، ظرفیت فروش پژو 206 تیپ دو  2000 دستگاه برای 950.811 نفر متقاضی و برای دنا پلاس 1000 دستگاه و 1.220.417 شرکت‌کننده حضور داشتند که مشخصات منتخبان، پس از تأیید فرآیند قرعه‌کشی توسط نهادهای ناظر در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو قرار گرفتند.

و در انتها باید گفت که نتایج این قرعه‌کشی از طریق پیامک به پذیرفته‌شدگان اعلام‌شده است، بااین‌حال بهتر است تا مشتریان برای اطمینان از نتایج به سایت فروش محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند.
منتخبان این طرح به مدت پنج رو مهلت دارند تا نسبت به پرداخت وجه کامل خودرو مطابق با بخشنامه اقدام کنند. در صورت عدم واریز، نفرات فهرست ذخیره جایگزین خواهند شد.

علی اکبر گل‌محمدی

ایدی اینستاگرام برای ارتباط بامن: aliakbar.golmohamadi

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا