شرایط فروش فوری و اقساطی محصولات چری آغاز شد (آذرماه ۹۹)

به‌تازگی (13 آذرماه 1399) شرکت مدیران خودرو شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات چری را با موعد 45 روزه اعلام کرد.

در این طرح فروش افزایش و یا کاهش قیمتی نسبت به بخشنامه قبلی رخ نداده و همچنان این خودروساز خصوصی، محصولاتش را با قیمت‌های چند هفته قبل عرضه می‌کند که انتظار می‌رفت با توجه به کاهش قیمت نرخ ارز در بازار و همچنین سقوط قیمت شدید محصولات چری در بازار، مدیران خودرو شرایط فروش خود را همراه با کاهش شدید قیمت‌ها اعلام کند که این عمل انجام نشده است. اما به‌هرحال در این طرح فروش چری آریرو 5 توربو، چری آریرو 6 توربو، چری تیگو 5 تنفس طبیعی و چری تیگو 7 به فروش می‌رسند و متقاضیان می‌توانند تا در صورت تمایل از طرح فروش اقساطی مدیران خودرو با نرخ تسهیلات 21 درصد استفاده کنند.

در این طرح فروش مدیران خودرو، محصول جدیدی معرفی نشده و فعلاً همان خودروی قبلی چری در دسترس بازار قرارگرفته است و خبری از چری تیگو 8، چری اکسید و چری تیگو 5 توربو AT فعلا نیست.

لازم بذکر است که موعد تحویل تمامی این خودروها، 45 روزکاری است.

نکته: تمامی خودروهای این لیست را مصرف کنندگان میتوانند با قیمت های بسیار پایین تر حدود 100 الی 200 میلیون تومان ارزان تر در بازار آزاد تهیه نمایند و خرید این خودروها با این قیمت اصلا و ابدا توصیه نمیشود.

نکات بخشنامه فروش مدیران خودرو
  • حواله صادر شده بنام مشتری در سیستم فروش 72 ساعت اعتبار خواهد داشت. در صورت عدم واریز وجه حواله به حساب شرکت صنایع خودروسازی مدیران و انقضای تاریخ حواله، درخواست مشتری از سیستم قطع حذف خواهد شد.
  • ثبت نام تنها از محل رنگ های فعال (موجود) در سیستم فروش امکان پذیر است.
  • هزینه بیمه شخص ثالث یکساله خودروها برعهده شرکت است.
  • کلیه خودروها دارای 5 سال یا 150 هزار کیلومتر، گارانتی هستند.
  • کلیه خودروها دارای سرویس اولیه رایگان هستند.
  • کلیه خودروها دارای 2 سال یا 6 نوبت، سرویس رایگان هستند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.