تصاویر خودروهای جدید وارد شده توسط شرکت کرمان موتور، به چرخان رسید

همانطور که در خبرهای قبلی در رابطه با ورود خودرو جک J7 به منظور پشت سرگذاشتن برخی تست های تطبیقی و بازارسنجی به کشور، پرداختیم، اما اکنون تصاویری از این خودرو بدستمان رسیده که حاکی از برخی اخبار بوده تا جانی دوباره به صنعت خودرو ایران بدهد.آنچه که مشخص شده است، گویا برند جک چین مانند برخی هموطنان خود که در خبر ورود هونگچی به ایران نیز بیان کردیم، قصد دارد تا با جدا کردن مناطق هر قاره در برنامه خود، برخی از محصولات مشخص را به این کشورها صادر کند.

برای مثال، اکنون شاهد هستیم که به موازات ارسال چندین نمونه از خودروهای جک X7 و J7 به کشور روسیه، این دو خودرو وارد ایران نیز شدند. پس این احتمال وجود دارد که باتوجه به ورود نسخه تستی و آزمایشی خودرو جک X7 در تابستان امسال، خودرو J7 هم با خودرو مذکور وارد کشور شده و اکنون، احتمالا باتوجه به اتمام روند تست خودرو X7، روندهای تست خودرو J7، بزودی آغاز خواهد شد.

همانطور که اشاره شد، تصاویر ارسال‌ شده از جانب مخاطبان این رسانه نشان می‌دهد که در کنار ورود نسخه‌های آزمایش فنی جک X7، سدانی جدید از خودروساز چینی جک نیز به ایران آمده است. در حال حاضر شرکت کرمان موتور، بنا را بر همکاری پیوسته با شرکت جک چین قرار داده و قرار است تا نیمه نخست سال آینده، حدود 3 خودرو جدید از این برند، وارد ایران کند.

قرار است محصولات جدید جک برای بازار ایران، با نام اختصاصی KMC مونتاژ شوند که درحال حاضر، خودرو جک T8 با لوگو KMC درحال مونتاژ بوده و به آن خودرو هم در آینده نزدیک خواهیم پرداخت.آنطور که مشخص است، شرکت کرمان موتور قصد دارد تا با اخذ مجوزهای تولید خودرو J7، دوباره محصولی در رده سدان های متوسط داشته باشد. احتمالا با ورود این خودرو در سال آینده و همچنین ورود نسخه جدید چری آریزو6 به ایران، رقابت سنگینی میان این دو خودرو اتفاق بیافتد.

حال باید منتظر بود و دید که آیا روند آزمایش و بازارسنجی این خودرو مثبت خواهد بود یا خیر؛ که درصورت مثبت بودن، احتمالا باید منتظر حضور قوی این خودرو در سال آینده خواهیم بود.

شما مخاطبین پایگاه خبری چرخان، میتوانید تصاویر ارسالی از نمونه آزمایشی جک X7 و J7 را در زیر مشاهده کنید.

3 دیدگاه
 1. Amir می گوید

  امان از چینیای ناکار بلد و تقلید کننده …
  من فکر کردم خودروی مذکور کیا هست نه جک

   
  1. سیدعلی سیدهاشمی می گوید

   سلام. تاکنون کیا هیچ پیکاپی تولید نکرده؛ پس شما چطور بین چیزی که تولید نشده و جک T8 که درحال تولیده رو شبیه به هم میدونید؟!!!!

    
 2. Iman می گوید

  کاش ما هم از این چینیهای نا کار بلد تقلید کننده در اقتصاد وصنعتمون تقلید میکردیم به جای اینکه به همه دنیا از بالا نگاه کنیم و انگ بزنیم کاش این توهم رو از خودمون دور کنیم

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.