بیانیه رسمی سایپا در رابطه با آتش گرفتن شاهین اعلام شد؛ ویدئو

روز گذشته تصاویری از یک دستگاه خودرو شاهین که درحال آتش گرفتن بود، در فضای مجازی منتشر شد. پایگاه خبری چرخان بدون عجله و نه به خاطر کسب بازدیدکننده بیشتر، صبر کرد تا ابعاد بیشتری از دلایل آتش گرفتگی خودرو مذکور جلوی نمایندگی سایپا بدست بیاید. اما دقایقی قبل، گروه خودروسازی سایپا، اطلاعیه رسمی را در این خصوص منتشر کرد که به آن نگاهی خواهیم داشت.

به گزارش سایت چرخان و به نقل از سایپانیوز، معاون کیفیت سایپا در خصوص سانحه آتش سوزی بخشی از یک دستگاه خودرو شاهین گفت: بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد به احتمال زیاد عوامل جانبی و خارج از سیستم‌های خودرو منجر به این اتفاق شده ولی جزئیات بیشتر پیرامون این اتفاق، پس از بررسی های کامل‌تر اعلام خواهد شد.

جبلی جوان با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه هیچگونه آسیب جانی به همراه نداشته، افزود: این خودرو در اختیار نمایندگی بوده و هنوز به مشتری تحویل داده نشده است. ایشان در ادامه افزود که روزانه تعداد زیادی خودرو شاهین به مشتریان محترم تحویل می‌شود و براساس گزارش‌ها رضایت مشتریان محترم از شاهین بسیار بالاست، لذا مجدداً تاکید می‌کنیم که این اتفاق مربوط به طراحی و یا موضوعات کیفی خودرو نیست و عوامل جانبی باعث بروز این حادثه شده است.

شما مخاطبان پایگاه خبری چرخان میتوانید ویدئو کاملی از ابعاد سوختگی خودرو شاهین را در زیر مشاهده کنید.

 

2 دیدگاه
 1. MOHAMMAD.n.r می گوید

  قطلا ربطی به کیفیت نداره و کیفیت این ماشین خیلی بالاست!!!!
  از انجایی که ملت غیور قیمت بالای یک میلیارد تومان برای فروش این ماشین اعلام میکردند و رقیبی قابل و بسیار با ارزش برای شرکت های بزرگ تبدیل شده بود ، شرکت بنز با دسیسه چینی بیمر و لکسس و … در اقدامی بزدلانه و انتحاری این ماشین را به نابودی کشاند تا غول سایپا را در چشم جهانیان خوار کند!!!!!

   
 2. محسن می گوید

  عوامل جانبی باعث بروز این حادثه شده است…درست میگن من خودم اونجا بودم وقتی ماشین آتیش گرفت.یه شهاب سنگ اومد خورد بهش(عامل جانبی)که رسانه های معاند اون شهاب سنگ رو توی فیلم نیاوردن…چرا اینقد از این خودرو سازان زحمتکش بد میگن نمیدونم

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.