مکمل بنزین
گوناگونرپورتاژ

انتخاب چری تیگو 8 پرو به عنوان محبوب‌ترین شاسی‌بلند چینی در بازار روسیه

اخیرا در مراسم سالیانه خودروی سال در کشور روسیه در سال 2021 برند چری به عنوان محبوب ترین برند چینی در این کشور عنوان و همچنین خودروی تیگو8 پرو نیز به عنوان محبوب ترین اس یو وی چینی در بازار روسیه شناخته شده است .

بازار روسیه بازار بسیار یزرگ و رقابتی است که تمام برندهای خودرویی به طور آزادنه در آن فعالیت دارند، لازم به ذکر است که برند چری تا کنون 5 بار موفق به دریافت جایزه بهترین برند چینی در بازار پر رقابت این کشور شده است که نشان دهنده پیشرفت و قدرت برند چری به عنوان یکی از بهترین برندهای چینی به عنوان سمبل توسعه صنعت خودروسازی چین است.

نشریه اتوگودا در سال 2000 انتخاب خودروی سال در بازار روسیه را پایه گذاری نمود که امسال بیش از 1 میلیون مصرف کننده در سرتاسر کشور روسیه به آن رای داده اند .

 

لوح انتخاب تیگو8 به عنوان محصول برتر
لوح انتخاب تیگو8 به عنوان محصول برتر
لوح انتخاب تیگو8 به عنوان محصول برتر
لوح انتخاب تیگو8 به عنوان محصول برتر

                                                   

در 3 ماه اول سال جاری، فروش خودروهای چینی به رغم کاهش 2.8 درصدی سال گذشته 71 درصد جهش کرده است. فروش تیگو 8 پرو که در ماه مارس آغاز شد توانست به فروش موفقی در این کشور دست یابد. این خودرو به عنوان اولین مدل چری با گارانتی 7 ساله یا 200 هزار کیلومتر در روسیه محبوبیت روز افزونی را در بین مصرف کنندگان  ایجاد کرده است.  همچنین در کنار موفقیت تیگو 8 پرو، مدل تیگو7 پرو با طراحی شیک و پلت فرم مدرن توانسته توجه بازار را به خود جلب کند و در 3 ماه اول سال به پر فروش ترین شاسی بلند چینی در بازار کشور روسیه بدل گردد.

 

 

 

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و چرخان در تهیه آن نقشی نداشته است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا