تیگو8 پرو مدیران خودرو رقیب چه خودروهایی خواهد شد؟

سگمنت شاسی بلندهای متوسط همواره طرفداران بسیاری در بازار ایران داشته است. برای اثبات این قضیه باید توجهی به آمار فروش خودروهای وارداتی داشت چراکه کلیه محصولات این سگمنت همواره جزو خودروهای وارداتی بودند و تاکنون نمونه تولیدی نداشته‌ایم .

آمار نشان می‌دهد خودروی هیوندای سانتافه همواره پر فروش‌ترین خودروی وارداتی به ایران بوده که دقیقا در این کلاس و سگمنت قرار می‌گیرد و از سوی دیگر در سال‌های آخر واردات به کشور، رنو کلئوس پر فروش‌ترین خودروی وارداتی بود که اتفاقا آن هم در این سگمنت قرار داشت؛ پس می‌توان نتیجه گرفت که ایرانی‌ها عاشق شاسی بلندهای خانوادگی و جادار هستند.

حال شرکت مدیران خودرو قصد دارد تا مدل جدید خود بنام تیگو 8 پرو را که در همین سگمنت قرار دارد و اتفاقا موفق‌ترین محصول شرکت سازنده هم دربازار چین و هم در بازارهای صادراتی بوده و در برخی از بازارها چون روسیه رقابت تنگاتنگی را با هیوندای سانتافه داشته، به بازار ایران هم معرفی نماید. خودروهای اصلی موجود در این سگمنت را می‌توان هیوندای سانتافه، کیا سورنتو، رنو کولئوس، تویوتا راوفور، میتسوبیشی اوت لندر و نیسان ایکس تریل نامید و حال این رقیب تازه نفس و مغرور چینی که در سایر بازارها با بسیاری از رقیبان کره‌ای، ژاپنی، اروپایی و آمریکایی در یک بازار کاملا آزاد و رقابتی توانسته فروش قابل قبولی بدست آورد، آماده سفر به بازار ایران است و در حال اخذ بلیط…

رقبای اصلی تیگو 8 پرو در بازار ایران را می‌توان نمونه‌های وارداتی هیوندای سانتافه، رنو کولئوس، میتسوبیشی اوت لندر با مدلهای 2017 و 2018 نامید.

تیگو 8 پرو مدیران خودرو دارای طراحی به روز و کاملا مدرنی است که همگام با سبک و متد روز طراحی شده و با پیشرانه کاملا مدرن 1.6 لیتری TGDI و مجموعه کاملی از امکانات رفاهی و ایمنی، قطعا با زبان جدید طراحی و مهندسی خود رقبان را به چالش خواهد کشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.