مدیرعامل ریگان خودرو، بالاخره در انظار عمومی دیده شد!

هفته گذشته بود که بابک دین پرست، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه وزارت کشور از برخی واحدهای صنعتی استان کرمان بازدیدهایی را به عمل آورد. اما در این بین، ایشان در کارخانه شرکت بدعهد ریگان خودرو هم حاضر شده و از همانجا با شنیدن مشکلات پیش رو این شرکت، برخی تصمیماتی را اتخاذ کرد.

اما مبحث اصلی خبر امروز ما، دیده شدن آقای گنجی مدیرعامل ریگان خودرو در کارخانه این شرکت بوده که دین پرست را همراهی میکند. این درصورتی بوده که شایعات زیادی در خصوص محل اقامت وی تا چند روز پیش وجود داشت.

شرکت شهر خودرو به عنوان نماینده فروش محصولات شرکت ریگان خودرو، از سال 97 اقدام به فروش خودرو کوپا در سه تیپ کرده بود که بعدها پایه ترین تیپ این خودرو از لیست فروش این دو شرکت حذف شد. اما با رسیدن موعد تحویل، هردو شرکت تولید و عرضه کننده خودرو مذکور، به صورت مکرر زمان تحویل را به زمانی دیگر موکول میکردند که هنوز با گذشت بیش از سه سال از ثبت‌نام، شرکت ریگان خودرو نتوانسته تا خودروهای مشتریان را تحویل دهد.

لازم به ذکر بوده که بدلیل مشکلات و درگیری های شرکت ریگان خودرو و شهر خودرو با یکدیگر، ریگان خودرو ثبت‌نامی های سال 98 و 99 را قبول نکرده و از غیرقانونی بودن ثبت‌نام خودرو کوپا توسط شهرخودرو خبر میدهد. به همین دلیل، گویا شرکت ریگان خودرو با در نظر گرفتن تعهدات سال 97، حدود 950 تعهد معوق داشته که باید هرچه زودتر با تحویل خودرو، مشتریان را از سردرگمی خارج کند.

براساس آخرین اخبار، شرکت ریگان خودرو برنامه داشت تا حدود 240 دستگاه خودرو کوپا از مدل رویال را تحویل دهد که از این 240 دستگاه، 60 دستگاه با رنگ مشکی و براساس مدل 1398 بوده و مابقی نیز سفید رنگ و براساس مدل 1399 هستند. همینطور که به نظر می‌رسد، از این 60 دستگاه کوپا رویال مشکی، حدود 20 دستگاه دیگر در محوطه کارخانه ریگان خودرو بدلیل مشکلات قضائی باقی مانده و درصورت رفع توقیف و برخی مشکلات دیگر، می‌توانند تا در چند روز آینده بدست صاحبان خود برسند.

هم‌چنین تولید کوپاهای سفید رنگ 1399 نیز با رسیدن کانتینرهای حاوی قطعات، از هفته‌های گذشته آغاز گردیده است. نکته مهمی که در این بین وجود دارد، این است که فعلا گویا مدیران این شرکت قصد ندارند تا خودروهای JMC S350 را حتی درصورت مصالحه به مشتریان واگذار کنند. زیرا باتوجه به اطلاع یکی از حواله داران خودرو کوپا به پایگاه خبری چرخان، ایشان در چندین ماه گذشته و از سال 99 از مدیران شرکت ریگان خودرو درخواست مصالحه و دریافت خودرو JMC S350 را داشته و هر سری مدیرعامل ریگان خودرو جوابی سربالا و نامشخص را به این فرد داده است.

 

5 دیدگاه
 1. علی می گوید

  گنجی حیا کن،تعهدتو ادا کن

   
 2. ناشناس می گوید

  ما در سال ۹۸ دویستو پنجاه ملیون ریختیم حساب شهر خودرو برای خرید ریگان خو درو کوپا اما متاسفانه پول ما را خوردن تقصای رسیدگی داریم

   
 3. ابوالفضل می گوید

  مقصر وزارت صنعت و معدن وقت بوده که علی رقم پیگیری ها و نامه نگاری جلو خرید فروش توسط شهرخودرو که خدمات پس از فروش ریگان را عهده دار بوده،را نگرفتند

   
 4. ناصر می گوید

  سلام از مدیرعامل جدید تقاضا دارم تعهدات سال۱۳۹۷ مشتریان رو برآورده کنه، الان با دویست و پنجاه میلیون تومان حتی ۲۰۶ هم نمیتونیم بخریم.

   
 5. حامد می گوید

  سلام بنده که ۳۷۰ میلیون پول دادم و در زمان تحویلکه سال ۱۳۹۸ بوده است قیمت خودرو ۲۱۰ میلیون بوده و با زور در سال ۱۳۹۸حدود ۲۲۴ میلیون پول گرفتن و باز هم خودرو تحویل ندادند البته تحویل دادن اما به چه کسانی و با چه اولویتی خدا میداند
  کسی از دوستان از این موضوع اطلاع دارد

   
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.