شرایط فروش نقدی-اعتباری پیکاپ کاپرا2 توسط بهمن موتور اعلام شد

روز گذشته بود که شرکت بهمن موتور شرایط فروش نقدی-اعتباری پیکاپ کاپرا2 را با قیمت قطعی اعلام کرد. این طرح فروش که از ساعت 9 صبح روز سه شنبه 26 مردادماه 1400 آغاز شده است، مشتریان می‌توانند تا ساعت 16 روز یکشنبه 31 مردادماه 1400 نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام کنند. البته احتمالا درصورت استقبال بالا، امکان زودتر تمام شدن این شرایط فروش نیز وجود دارد.

باتوجه به فروش نقدی-اعتباری این پیکاپ، قیمت کاپرا2 قطعی بوده و امکان افزایش وجود ندارد. هم‌چنین باتوجه به دو زمان پرداخت تسهیلات، نرخ سود تسهیلات نیز متفاوت است. در این نوع فروش، واگذاری پیکاپ کاپرا2 تنها به صورت اینترنتی امکان پذیر هست. موعد تحویل هفته سوم مهرماه 1400 اعلام شده و مشتریان فقط امکان انتخاب رنگ سفید را برای رنگ بدنه خودرو دارند.

لازم به ذکر است که در شرایط بازپرداخت 18 ماهه، خودرو دارای دو سال بیمه بدنه بوده و در بازپرداخت 12 ماهه هم این پیکاپ دارای یک سال بیمه بدنه است.

تصویر شرایط فروش نقدی-اعتباری پیکاپ کاپرا2

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت‌نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یک‌طرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

در آخر هم بهتر است بدانید که سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران، دوربین عقب، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی (سرنشین +راننده) از مشخصات این پیکاپ به شمار می‌آید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.