شرایط پیش‌فروش برخی محصولات زامیاد همراه با حذف محدودیت‌ها اعلام شد

شرکت زامیاد به تازگی و به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه خودروسازی سایپا، شرایط پیش فروش برخی محصولات خود را همراه با حذف محدودیت‌ها اعلام کرده است. این طرح که قرار است از ساعت 10 روز سه‌شنبه مورخ 1400/06/02 آغاز شود، 24 ساعت فرصت خواهد داشت تا مشتریان علاوه بر پرداخت وجه پیش پرداخت، مدارک خود را نیز باید به نمایندگی تحویل دهند. لازم به ذکر بوده که در این طرح فروش دیگر محدودیت‌های ثبت‌نام و مراسم قرعه کشی وجود ندارد و در هنگام ثبت اطلاعات، امکان واریز وجه برای خریداران فراهم است. این را هم بدانید که به محض تکمیل ظرفیت هر یک از محصولات اعلام شده، شرایط فروش آن خودرو غیرفعال خواهد شد.

در طرح مذکور، خودروهایی چون نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دوگانه سوز آپشنال و در آخر هم وانت پادرا پلاس در لیست پیش فروش شرکت زامیاد قرار دارند. در این بخشنامه، زمان تحویل خودروها به صورت میانگین از آذر الی دی ماه 1400 اعلام گردیده و از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو، سود مشارکت و سود انصرافی نیز در نظر گرفته نشده است (یعنی: صفر درصد)!

همچنین بهتر است بدانید که قیمت کارخانه تمامی خودروهای موجود در بخشنامه مذکور، غیرقطعی بوده و در زمان ارسال دعوتنامه مشخص خواهد شد.

تصویر شرایط پیش فروش 2 شهریورماه 1400 زامیاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.