مکمل بنزین
گوناگونرپورتاژ

TIGGO8 PRO مجهز به صفحه نمایش دوگانه هوشمند 24.6 اینچی قابل قیاس با خودروهای لوکس

شایان ذکر است که خودروی TIGGO8 PRO با صفحه نمایش بزرگ “12.3 + 12.3که در مجموع 24.6 است که از طراحی یکپارچه مانند  مرسدس بنز استفاده می کند. این دستگاه مجهز به پردازنده 6 هسته ای renesas R-Car SERIES M3 با کارایی بالا است که می توان گفت “لوکس ترین” پیکربندی صفحه نمایش بزرگ در بازار کنونی است.

با گردش  اطلاعات خودرو ، کاربران همچنین الزامات بیشتری را برای کابین خلبان گونه  هوشمند مطرح کردند و صفحه بزرگ به عنوان هسته اصلی درک کاربران از اطلاعات خودرو بدل گشته است. خودرو از صفحه عمودی ، صفحه افقی ، دو صفحه و اشکال دیگر TIGGO8 PRO به عنوان مدل پرچمدار آینده شرکت مدیران خودرواست ، نمایش “بزرگ و متفاوت”از صفحه نمایش بزرگ را نشان می دهد ، که همان صفحه کنترل مرکزی داخلی است ، اما تجربه منحصر به فرد هوشمند کابین خلبانی را برای کاربران به ارمغان می آورد. تیگو8 پرو تغییرات بزرگی از ظاهر ، نمای داخلی و پیکربندی ایجاد کرده است ، به ویژه در طراحی داخلی ، TIGGO8 PRO یک نوآوری “منحصر به فرد  است. فضای داخلی TIGGO8 PRO متکی بر مفهوم “کابین درجه یک” است. طیف گسترده ای از بسته های مواد نرم و صندلی های درجه یک VIP باعث می شود که فضای داخلی خودرو بافت لوکس فوق العاده ای از فناوری را آشکار کند. وقتی کاربران وارد کابین خلبان گونه می شوند ، می توانند فضای مجلل و تکنولوژیکی کابین خلبان را احساس کنند. فضای داخلی TIGGO8 PRO تحت سلطه عناصر افقی زیبا و کشیده است. کابین با خطوط ساده و سطح قوس شکل ، کیفیت کلی فضای آرام را مشخص می کند و به کاربران اجازه می دهد هنگام نشستن از تجربه “ارتقا” لذت ببرند. برجسته ترین مکانها قسمت کنسول است ، داشبورد  تیگو8 پرو ، از طریق نوع پنل LCD کامل از دو صفحه نمایش 12.3 اینچی فوق العاده بزرگ تشکیل شده است ، این ترکیب حس بسیار تکان دهنده ای از فناوری را به ارمغان می آورد. و در منطقه کنترل تهویه مطبوع نیز از صفحه نمایش لمسی 8 اینچی استفاده کرده است  .

شایان ذکر است که TIGGO8 PRO همچنین دارای ردیف دوم صفحه کنترل منحصر به فرد تهویه مطبوع است که می تواند به طور مستقل توسط کاربران در ردیف دوم کنترل شود. تجربه راحت رانندگی به دلخواه باعث بهبود کیفیت سطوح پرش باد می شود.

صفحه نمایش دوگانه 24.6 اینچی نه تنها بزرگ است ، بلکه از فرآیند ادغام اتصال نوری استفاده می کند ، از صفحه نمایش با وضوح بالا 1920 × 720 و چند لمسی پشتیبانی می کند. صفحه نمایش لمسی 8 اینچی LCD نه تنها صفحه کنترل کولر ، بلکه صفحه کنسول خودرو نیز می باشد. در عین حال ، همچنین می تواند تعامل اطلاعاتی را با صفحه کنترل مرکزی ، صفحه نمایش تهویه مطبوع/کنترل خودرو انجام دهد. کل صفحه بزرگ بدون مشکل اجرا می شود. فقط 3 ثانیه طول می کشد تا راه اندازی شود و تاخیر پاسخ در 25MSMS کنترل می شود. تجربه کنترل آن بیشتر شبیه تلفن همراه است و رانندگی را جذاب  کننده می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا