Take a fresh look at your lifestyle.

معرفی نسخه ویژه‌ای از مازراتی گیبلی و لوانته

مازراتی نسخه جدیدی از مدل‌های گیبلی و لوانته را با نام F تریبوتو ادیشن معرفی کرده که مختص بازار ایالات‌متحده و کانادا هستند. این نسخه ویژه برای گرامیداشت تاریخچه مسابقه‌ای مازراتی ساخته شده است. به گفته این شرکت، حرف F به «خوان مانوئل فانجیو» اشاره دارد که در اوایل سال 1954 که مازراتی وارد فرمول یک شد، با خودروی مسابقه‌ای 250F این شرکت رانندگی می‌کرد. فانجیو با مازراتی چندین پیروزی کسب کرد و در سال 1957 قهرمان فرمول یک جهان شد.

گیبلی و لوانته F تریبوتو ادیشن در دو رنگ بیرونی منحصربه‌فرد به نام‌های روسو تریبوتو (قرمز) و آتزورو تریبوتو (آبی) ارائه می‌شوند. رنگ قرمز به این دلیل انتخاب شده که بسیاری از مشهورترین خودروهای مسابقه‌ای مازراتی به این رنگ بودند درحالی‌که رنگ آتزورو به رنگ خانه مازراتی یعنی شهر مودنای ایتالیا اشاره دارد. مازراتی همچنین برای این دو خودرو حلقه دور رینگ‌ها و کالیپرهای ترمز زردرنگ را هم در نظر گرفته که به رنگ زرد و قرمز خودروی مسابقه‌ای 250F اشاره دارد.

گیبلی F تریبوتو ادیشن به رینگ‌های 21 اینچی تیتانو مجهز شده درحالی‌که لوانته F تریبوتو ادیشن روی رینگ‌های 21 اینچی آنتئو قرار گرفته است. رینگ‌های هردو خودرو به رنگ مشکی براق است. نشان نیزه سه شاخ مازراتی روی ستون C دو خودرو نیز همرنگ بدنه شده است. رنگ‌های الهام گرفته از خودروهای مسابقه‌ای فانجیو در داخل گیبلی و لوانته هم دیده می‌شود و در اینجا دوخت‌های قرمز و زردرنگ متضاد مکمل تودوزی چرمی مشکی‌رنگ خودروها شده است.

وب‌سایت مازراتی قیمت گیبلی F تریبوتو ادیشن را 101,390 دلار و قیمت لوانته F تریبوتو ادیشن را 106,590 دلار اعلام کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.