Take a fresh look at your lifestyle.

چری و رونمایی از خودروی برقی QQ بستنی!

چری در ۲۵ اکتبر، طی مراسمی قیمت محصول QQ جدید خود با نام بستنی را اعلام کرد. چری از سه نوع QQ جدید در بازه قیمتی ۲۹۹۰۰ یوان تا ۴۳۹۰۰ که برد مسافتی دو نوع از آن ۱۲۰ کیلومتر و ۱۷۰ کیلومتر است رونمایی کرده است که به احتمال زیاد در ماه نوامبر به طور رسمی عرضه خواهند شد.

طراحی چری QQ بستنی:

از نظر ظاهری، طراحی QQ جدید جذاب است که از طراحی کلی QQ چری پیروی کرده است. چراغ‌های در روز، به‌صورت U شکل در زیر چراغ‌های اصلی قرار دارد و چراغ‌های هالوژن آن به‌صورت گرد طراحی شده است. طرح کل بدنه به‌شکل مربع است که ابعاد آن ۲۹۸۰ در ۱۴۹۶ در ۱۶۳۷ میلی‌متر در طول، عرض و ارتفاع است که فاصله بین دو محور آن ۱۹۶۰ میلی‌متر است. همچنین این خودروی جدید، به‌جای ۵ نفره، تنها از طرح ۴ صندلی استفاده خواهد کرد. چری QQ جدید به‌صورت دو‌درب و دو‌رنگ در دو قسمت بالا و پایین، در شش رنگ مختلف خواهد بود.

در نمای جانبی، برجستگیهای بالای گلگیرها و چرخ‌های کوچک، در کنار یک خط سراسری، از چراغ عقب تا چراغ جلو، با نمایی از یک درب، نشان از طراحی متفاوت، دارد که در کل زیبا و جذاب به‌نظر می‌رسد.

چراغ‌های عقب در هماهنگی با چراغ‌های جلو، به‌صورت U شکل است. نمای عقب، تقریبا صاف و عمودی طراحی شده است تا حالت جعبه‌ای خودرو، تکمیل گردد و همچنین ابعاد ‌QQ تا حد ممکن جمع‌و‌جور‌ شود تا برای استفاده شهری، گزینه‌مناسب‌تری باشد.

طراحی داخلی:

چری سعی کرده است در کابین، از یک سبک سودمند و ساده با زمینه‌های دوخت متنوع استفاده کند تا QQ بستنی را جوان‌پسند‌تر و زنده‌تر کند. فرمان این خودرو به‌صورت دو‌پره و مجهز به دکمه‌های چند‌منظوره است.

صندلی‌ها به صورت یک‌پارچه است که این موضوع باعث شده تا داخل خودرو اسپرت‌تر به‌نظر برسد. صندلی‌های عقب، به‌صورت ۵۰:۵۰ قابلیت تا شدن دارند که بدین‌وسیله، فضای بیشتری در عقب، جهت حمل بار، آزاد می‌شود.

مشخصات فنی:

از نظر قدرت، QQ جدید، از باطری‌های ۹.۶ و ۱۳.۹ کیلووات ساعتی لیتیوم یونی استفاده خواهدد کرد و میزان شارژ آهسته این دو‌نوع باطری، به‌ترتیب ۶ و ۸ ساعت خواهد بود.

QQ بستنی چری، با ۳ سال یا ۱۰۰۰۰۰ کیلومتر گارانتی خودرو در کنار ۸ سال یا ۱۲۰۰۰۰ کیلومتر، گارانتی باطری، عرضه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.