نگاهی کوتاه و ویدئویی به ایکس 22 پرو جدید مدیران خودرو!

این روزها که به نظر می‌رسد شرکت های خودروسازی چینی در بازار ایران مجددا فعال شده و برندهای مختلفی هر روز در گوشه ای از بازار سر بر می‌آوردند، مدیران خودرو در حال فعالیت بوده محصولات نسبتا به روز کمپانی چری را وارد بازار کشورمان می‌کند.

سری ایکس مدیران خودرو، معمولا از مینی کراس اوورهایی تشکیل شده که در اوایل ورود به بازار کشور چون با شرایط اقساط و البته قیمت نسبتاً مناسبی عرضه می شد، طرفداران بسیاری داشت. ایکس 22 تا کنون چند فیس لیفت را تجربه کرده و هر بار نیز فروش تقریبا مورد انتظاری را برای مدیران خودرو و چری در بازار ایران داشته است.

اما تازه ترین محصول چری در بازار، یک مینی کراس اوور جالب با یک ویژگی فنی جدید است! شاید تا پیش از ورود این محصول به بازار، اگر میشنیدیم که محصولی جدید با موتوری 1 لیتری و البته 3 سیلندر وارد بازار شده است، با تعجب و تمسخر به آن پرداخته و حتی حاضر نمیشدیم با آن دوری زده و تستش کنیم! درست است؟

ایکس 22 پرو 

این محصول اینبار با پسوند پرو وارد بازار شده است و از کلمه پلاس خبری نیست. مهمترین ویژگی این خودرو، در کنار طراحی جدید جلو و البته کنسول داخلی، وجود یک موتور 3 سیلند 1 لیتری است که در نوع خود جالب است. البته حتما میدانید که این موتور به یک توربو شارژ مجهز شده است تا حداقل این موتور بتواند بدنه این مینی کراس را بکشد!

چندی پیش فرصتی محیا شد تا با این محصول جدید چری و مدیران خودرو، لحظاتی رانندگی کرده و چند دوری با آن بزنیم که البته قبلا بررسی کامل آنرا خوانده‌اید.

تست و بررسی ایکس22 پرو؛ مینی کراس قد کشیده!

 

اما در این مراسم ویدئو کوتاهی نیز از این خودرو گرفته و برای شما آماده کرده ایم؛ که می‌توانید در زیر آنرا مشاهده کنید.

حتما نظرخودرو با ما به اشتراک بگذارید، آیا شما این خودرو با طراحی جدید و البته موتور آنرا میپسندید؟

12 دیدگاه
 1. ایران می گوید

  آشغالهای چینی

   
 2. حسن می گوید

  گوه زدید به همه چیز با این ماشینهایی که تو دنیا یک پاپاسی هم پاشون نمیدن، مسخره کردین مردمو، تویوتا و رنو رو بیارید تا ببینید این ماشینا رو برا اسباب بازی هم نمی‌تونید بفروشید،

   
 3. رضا می گوید

  اخرش معلوم نشد این موتور ۱۰۰۰ cc توان لازم را دارد یا نه. این چه تستی بود . نگفت با کولر روشن وضعیت چگونه است؟

   
 4. قرمز می گوید

  از آشغالهای قدیمی و تکراری دو غول داخلی بهترن

   
 5. محمد امین می گوید

  کاری به کیفیت اینا ندارم نسبت به برند های معتبر جهان
  ولی ما خودمون چی هستیم؟!!!
  هنوز داریم ۴۰۵ تولید می کنیم که برا ۳۰ سال پیشه دیگه خود کارکنان شرکت پژو نمیشناسنش . سمندی تولید می کنیم که برپایه همون ۴۰۵ عه و دنا هم فیس لیفت سمنده . اینا نسبت به برند های جهانی قطعا هیچ حرفی برای گفتن ندارن ولی اگر اینا آشغالن پس ماشین های ایرانی استفراغ هستند!

   
 6. ناشناس می گوید

  آخه ۱۰۰۰ شد ماشین ،،!!!???????!!!!!!!

   
 7. ناشناس می گوید

  لاستیکش میرزه از ماشین ایرانی

   
 8. منم می گوید

  فورقون العادس. تشکراز سازنده هاش.

   
 9. حسین می گوید

  مگه دوچرخ تست می‌کنی، لطفاً ببر سربالایی لشکرک ببین ۱۰۰تا سرعت میره یا نه،اگه نرفت ازهمانجا پرتش کن تو دره،مدیران خودروباید۹۰درصد مارشناس هاشو تعویض کنه.

   
 10. مرتضی می گوید

  اگه ماشین چینی خوب بود که جک و…. صفر کیلومتر مدل ۹۷ رو اگهی نمی کردن به عبارتی رو دستشون مونده

   
 11. به تو چه می گوید

  اخه کدوم ادمی رو موتور این مسخره ۳ سیلندر میزاره ؟ اونم بافقط۱۰۰۰سی سی

   
 12. احمد می گوید

  با این موتور نمیتونی یک دوچرخه رو به حرکت در بیاری اون وقت اینا گذاشتنش روی ماشین ۱.۲ تنی نسل قبلی گیربکسش atبود ۱۶ ثانیه طول میکشید ۱۰۰ تا رو پر کنه اون وقت الان cvt گذاشتن خدا رحم کنه

   
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.