خرید آنلاین بیمه بدنه پژو 206 از کارت طلایی ایران خودرو ارزان تر است

بیمه بدنه پژو 206: جبران خسارات خودروی مقصر

خودروی 206 از نمونه خودروهایی است که در کنار پراید، 405 و سمند بیشترین نرخ تصادف را به خود اختصاص داده است. شتاب بالا، بدنه نسبتا ضعیف و همه از مهم­تر ناتوانی در کنترل خودرو در سرعت بالا از عوامل مهمی هستند که میزان تصادف و آسیب­های وارد شده به بدنه 206 را افزایش می­دهد. از آنجا هم که بیشتر نسل جوان این خودرو را استفاده می­کنند و آن ها هم عاشق سرعت هستند، برای همین شاهد افزایش نرخ تصادف در بین این رانندگان هستیم.  البته مسئله اصلی تصادف نیست؛ بلکه جبران خسارت وارد شده است. خسارت وارد شده به شخص روبرو را بیمه شخص ثالث پوشش می­دهد؛ اما آسیب­های وارد شده به بدنه 206 خودروی مقصر را نمی­توان با بیمه شخص ثالث جبران کرد. در اینجا نیاز است تا از بیمه بدنه 206 استفاده کرد. بیمه بدنه خسارت های مالی وارد شده به خودروی مقصر را پوشش می­دهد . یکی از چالش‌های خریداران خودروهای شرکت ایران‌خودرو از جمله پژو 206 در زمینه خدمات پس از فروش و استفاده از بیمه بدنه است که باعث می‌شود بسیاری از این آنها دچار سردرگمی شده و ندانند که در صورت  محدودیت بودجه کدام یک از این خدمات که ظاهرا شبیه هم هستند برایشان مناسب است؟ کارت طلایی ارائه شده توسط شرکت امداد خودرو ایران که متعلق به شرکت ایران‌خودرو است یکی از کامل‌ترین مراکز خدماتی به خودروهای این شرکت است که در کارتهای مختلف، خدمات متنوعی را به مشتریانش ارائه می‌دهد.با توجه به افزایش نرخ تصادف 206 و قیمت بالای قطعات و اجرت کار برای تعمیر، داشتن بیمه بدنه نیز اجباری به نظر می رسد  است. با توجه به تنوع پوشش ها و نرخ پایین بیمه بدنه ، برخی دارندگان پژو 206 این بیمه را به داشتن کارت طلایی ایران خودرو ترجیح می دهند . حالا برای خرید بیمه بدنه 206 چه مواردی را باید در نظر گرفت؟ چگونه ارزان ترین بیمه بدنه تیپ های مختلف پژو 206 را بگیریم؟ اگر پاسخ این سوالات را می‌خواهید، با ما همراه باشید.

بیمه بدنه پژو 206 چیست؟

بیمه بدنه پژو 206 خسارت­های وارد شده به راننده خودروی مقصر را پوشش می­دهد. بیمه­گزار با خرید بیمه بدنه 206 و پرداخت حق بیمه می­تواند خودروی خود را در برابر آسیب­های وارد شده به بدنه تحت پوشش دهد. شرکت بیمه­گر هم متعهد می­شود تا در ازای مبلغ حق بیمه و همچنین پوشش­های خریداری شده، آسیب­های وارد شده به بدنه فرد را پوشش دهد. با توجه به اینکه قطعات خودروی انواع مدل­های مختلف 206 افزایش چشمگیری داشته، در صورت آسیب به بدنه، راننده باید هزینه بالایی را برای تعمیر آن­ها بپردازد. از این رو با با خرید بیمه بدنه پژو 206 می­تواند درصد بیشتری از خسارت­ها را پوشش دهد.

بیمه بدنه پژو 206 را پوشش می­دهد؟

پوشش­های بیمه بدنه 206 به دو گروه اصلی و اضافی تقسیم می­شود. دسته اصلی شامل مواردی است که در هنگام خرید بیمه بدنه 206 کامل تحت پوشش قرار خواهند گرفت. پوشش­های اضافی شامل مواردی است که بیمه­گزار می­تواند هر کدام را بسته به شرایط و نیاز خود خریداری کند. با اضافه کردن هر کدام، بیمه­گزار باید مبلغ بیشتری را پرداخت کند.

بیمه بدنه انواع پژو 206، خسارت واژگونی و سقوط آن ها را جبران می‌کند.

در کل پوشش‌های اصلی بیمه بدنه هر خودرو از جمله تیپ های مختلف پژو 206 شامل موارد زیر است:

 • سرقت کلی
 • خساراتی که حین نجات و انتقال خودرو به آن وارد می‌شود
 • رخ دادن حادثه برای اتومبیل
 • خساراتی که با رخ دادن حوادث آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه (آصا) به وسیله‌‌نقلیه بیمه‌شده و یا وسایل یدکی همراه آن ها وارد می‌شود.
 • خسارت‌های وارده به لاستیک و چرخ‌های اتومبیل بیمه شده. بیمه‌گر تعهد به پرداخت خسارت باتری خودرو و لاستیک‌ها تا مبلغی معادل ۵۰ درصد مبلغ نوی آن‌ها می دهد.

پوشش‌های الحاقی بیمه بدنه اتومبیل

خطرات زیر تحت پوشش اصلی بیمه بدنه ماشین نیستند؛ ولی بیمه گزاران با پرداخت مبلغ اضافی حق‌بیمه‌ از پوشش‌های اضافی (خطرات فرعی) این بیمه‌نامه بهره‌مند می‌شوند:

 • دزدی در جای لوازم خودرو از قبیل رادیو پخش ، رینگ ، لاستیک ، آینه ها و سایر لوازم خودرو
 • شکستن شیشه به علتی غیر از خطرات اصلی
 • غرامت عدم استفاده از خودرو درهنگام تعمیرات
 • حوادث طبیعی شامل سیل، زلزله، آتشفشان
 • حوادث ناشی از پاشیدن مواد شیمیایی نظیر اسید و رنگ

شرکت‌های بیمه با توجه به گستردگی خساراتی که با بیمه بدنه مخصوصا خرید بیمه بدنه  پوشش داده می‌شود، خرید این بیمه‌نامه را به همه رانندگان از جمله رانندگان تیپ‌های مختلف پژو 206 توصیه می‌کنند.

محاسبه قیمت بیمه بدنه 206

نمی­توان قیمت بیمه بدنه 206 را به صورت دقیق بیان کرد؛ برای اینکه مولفه­های متفاوتی بر قیمت آن تاثیرگذار هستند. اول از همه برخلاف بیمه شخص ثالث، در هر شرکتی قیمت پایه این بیمه خودرو متفاوت است. به علاوه، پوشش­های اضافی می­توانند در تغییر و افزایش قیمت بیمه بدنه تاثیرگذار باشند. در حالت کلی، عوامل موثر بر قیمت بیمه بدنه 206 شامل موارد زیر است:

 • مدل خودروی 206: مدل خودروی 206 یکی از مواردی است که می­تواند بر افزایش یا کاهش قیمت بیمه بدنه این خودرو اثر بگذارد.
 • سال ساخت: سال ساخت عامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت نهایی بدنه است. هرچه سال ساخت خودرویی قدیمی­تر باشد، قیمت بیمه بدنه آن هم بیشتر خواهد بود.
 • تخفیف عدم دریافت خسارت: در صورتی که بیمه­گزار در طول مدت بیمه­نامه خود، خسارتی را از شرکت بیمه­گر دریافت نکند، می­تواند در هنگام تمدید، از تخفیف ویژه استفاده کند. میزان درصد تخفیف در سال­های اول تا چهارم به ترتیب برابر با 25، 35، 45 و 60 درصد است.
 • تخفیف خودروی صفر: تمامی خودروهای صفر دارای تخفیفی هستند. مالکان این خودروها در نظر داشته باشند که تا سه ماه بعد از تاریخ تولید خودرو می­توانند از این تخفیف استفاده کنند.
 • ارزش روز خودرو: برای خودروهایی با ارزش بالاتر، قیمت بیمه بدنه افزایش خواهد یافت.
 • پوشش‌های اضافی: با خرید هر پوشش، مبلغ آن به بیمه‌نامه اضافه خواهد شد. بیمه‌گزار برای برخورداری از پوشش‌های اضافی، حتماً باید بیمه‌نامه اصلی بدنه خودرو خریداری نماید.
 • تخفیف‌های مناسبتی: شرکت‌های بیمه در مناسبت‌های خاص، تخفیفاتی برای بیمه‌گزاران خودرویی درنظر می‌گیرند.

با توجه به افزایش مداوم قیمت پژو 206 و قطعات این خودرو، شما می‌توانید به تمدید یا خرید بیمه بدنه پژو 206 از سامانه اینترنتی بیمه دات کام اقدام نمایید.

خرید اینترنتی بیمه بدنه برای خودروی پژو 206

استعلام و خرید آنلاین بیمه بدنه پژو 206  در کمترین زمان

اگر خودروی شما پژو 206 است و به دلایلی از جمله نداشتن وقت کافی برای مراجعه به کارگزاری یا نبود کارگرازی در محدوده و شهر خود امکان خرید بیمه بدنه ندارید، می توانید آن را به صورت آنلاین خریداری کنید. باید گفت که برای هر کاربری که بخواهید، هیچ تفاوتی ندارد. در حال حاضر، بیمه بدنه برخلاف اختیاری بودن، حالت اجباری بودن هم دارد. بهترین و سریعترین راه خرید بیمه بدنه استفاده از سامانه بیمه دات کام، فروش آنلاین انواع بیمه-نامه، است. در سامانه آنلاین بیمه دات کام www.bimeh.com   در هر جایی که هستید، فقط کافی است تا اطلاعات خودروی خود را وارد و بعد از استعلام و مقایسه انواع بیمه نامه ها، بهترین و متناسب ترین مورد را انتخاب کنید. برای خرید و دریافت مشاوره هم می توانید با bimeh.com تماس بگیرید.

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و چرخان در تهیه آن نقشی نداشته است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.