شرایط پیش فروش اکثر محصولات ایران خودرو اعلام شد!

به تازگی گروه صنعتی ایران خودرو شرایط پیش فروش برخی محصولات خود را اعلام کرد. در این طرح، 8 محصول دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک، تارا اتوماتیک، تارا دستی، پژو 207 دستی سقف شیشه‌ای، دناپلاس توربوشارژ دستی، راناپلاس، راناپلاس سقف شیشه‌ای مجهز به گیربکس 6 سرعته و در آخر هم سورن پلاس حضور دارند که موعد تحویل تمامی آن‌ها، به طور میانگین از دی الی اسفندماه سال 1401 است.

نکته مهمی که ایران خودرو در این بخشنامه ذکر نموده است، این بوده که مبلغ پیش پرداخت در نظر گرفته شده، کمتر از 50 درصد قیمت خودرو است.

متقاضیان می‌توانند از روز سه شنبه مورخ 1400/12/03 اقدام به ثبت‌نام کرده و لازم به ذکر بوده که تا روز پنجشنبه مورخ 1400/12/05 زمان برای ثبت‌نام وجود دارد. متقاضیان می‌توانند با ورود به سایت اینترنتی فروش محصولات به نشانی https://esale.ikco.ir پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور نسبت به ثبت‌نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

لازم به ذکر است تا سه روز پس از ثبت‌نام متقاضیان در شرایط پیش‌فروش ایران‌خودرو، مراسم قرعه‌کشی انجام خواهد شد و برندگان این طرح مشخص می‌شوند. از آن تاریخ، افراد انتخاب‌شده به مدت 3 روز فرصت دارند تا پیش‌پرداخت لازم برای شرکت در شرایط پیش‌فروش ایران‌خودرو را واریز نمایند.

اما در این طرح از پیش فروش محصولات ایران خودرو، همچنان روند عرضه و ثبت‌نام خودرو مانند گذشته بوده و مشتریان در صورت داشتن شرایط اولیه، باید مرحله ابتدایی ثبت‌نام را به‌ صورت اینترنتی انجام دهند. بعد از اتمام مهلت ثبت‌نام، در صورت برنده شدن افراد در قرعه‌کشی نهایی این امکان فراهم می‌شود تا ودیعه اول را به‌ حساب ایران‌خودرو واریز نمایند.

برای آگاهی از محدودیت های موجود در ثبت نام، برروی این جمله کلیک فرمائید…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.