Take a fresh look at your lifestyle.

شرایط فروش فوق‌العاده برخی محصولات‌ سایپا اعلام شد؛ موفقیتی دیگر برای شاهین!

به تازگی، گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش فوق‌العاده برخی از محصولات خود را ویژه اعیاد شعبانیه اعلام کرد. این طرح فروش که از ساعت 10 صبح امروز (دوشنبه) مورخ 1400/12/16 آغاز شده، به مدت 2 روز و به صورت شبانه روزی ادامه خواهد داشت.

در این طرح فروش که شرکت سایپا اعلام کرده، 5 خودرو شاهین G، تیبا2 EX، ساینا S، وانت 151 مجهز به موتور M13 و در آخر هم خودرو کوییک مجهز به گیربکس دستی و رینگ های فولادی قابل درخواست بوده و درصورت برنده شدن در قرعه‌کشی، مشتریان می‌توانند خودرو را با قیمت مصوب و قطعی خریداری کنند. لازم به ذکر بوده که درصورت ثبت‌نام و درخواست کم‌تر از ظرفیت موجود و مشخص، قرعه کشی برگزار نخواهد شد.

مهمترین نکته موجود در این طرح از فروش شرکت سایپا، این است که خودرو شاهین G برای اولین بار و پس از حدود 33 ماه از اولین شرایط پیش فروش و تولید حدود 26 الی 30 هزار دستگاه، وارد شرایط فروش فوق العاده این شرکت شده است.

این درحالیست که رقیب مستقیم شاهین G، یعنی ایکو تارا دنده ای تنها پس از تولید حدود 5 هزار دستگاه، وارد فروش فوق العاده ایران خودرو شده بود.

از این جهت، می توان فروش شاهین را موفقیت آمیز محسوب کرد…

تصویر شرایط فروش

در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو هیچگونه سود مشارکت و یا سود انصرافی در نظر گرفته نشده است. همچنین در این شرایط فروش، نیاز به پرداخت وجه اولیه وجود ندارد و در صورت برنده شدن در قرعه‌کشی، مشتریان به مدت 72 ساعت مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند. البته بهتر است بدانید که موعد تحویل خودروهای مذکور، حداکثر 90 روزه اعلام شده است.

برای آگاهی از محدودیت های ثبت نامی، برروی این جمله کلیک فرمائید…

1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    اره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.