شرایط فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اعلام شد!

چندی پیش بود که در راستای اجرا قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و نیز عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خودروسازان در قبال جامعه، دو خودروساز بزرگ کشورمان، یعنی ایران خودرو سایپا اعلام نمودند تا برنامه دارند که نیمی از ظرفیت طرح‌های فروش محصولات خود را به مادران دارای دو فرزند و بیشتر اختصاص دهند. بدنبال این طرح، گروه صنعتی ایران خودرو دومین طرح واگذاری محصولات خود را تحت قانون حمایت از خانوداه و جوانی اعلام نموده است.

این طرح از فروش فوق العاده ایران خودرو که قرار است تا از روز سه‌شنبه مورخ 1400/12/17 آغاز شود، تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 1400/12/19 مهلت خواهد داشت. در این شرایط فروش، خودروهایی چون رانا پلاس، پژو 207i دستی مجهز به سقف شیشه ای و در آخر هم خودرو دناپلاس توربو اتوماتیک قابل درخواست می‌باشند. لازم به ذکر بوده، در صورتی که تعداد مادران متقاضی بیش از ظرفیت فروش فوق العاده باشد، مشتریان نهایی از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی تعیین می‌شوند و در غیر این صورت، ثبت‌نام نهایی بدون قرعه‌کشی انجام خواهد شد.

تصویر شرایط فروش

  درصورت برگزاری مراسم قرعه کشی و برنده شدن در آن، مشتریان می‌توانند خودرو را با قیمت مصوب و قطعی خریداری کنند.

در طرح فروش فوق العاده، امکان ثبت‌نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دومشان از ۱۹ آبان ماه امسال به بعد است، فراهم شده است. مادران متقاضی می‌توانند در موعد مقرر، با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو هیچ‌گونه سود مشارکت و یا سود، انصرافی در نظر گرفته نشده است. فقط درصورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، معادل 36 درصد سالیانه (3 درصد ماهیانه)، خسارت تاخیر به صورت روز شمار محاسبه و پرداخت خواهد شد. البته بهتر است بدانید که موعد تحویل سه خودرو مذکور، سه ماهه ذکر شده است. در این شرایط فروش، نیاز به پرداخت وجه اولیه وجود ندارد و در صورت برنده شدن در قرعه‌کشی، مشتریان به مدت 3 روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

1 نظر
  1. محسنی می گوید

    این چه مسخره بازیه!؟

     

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.