شرایط فروش فوق العاده وانت‌های بی کیفیت زامیاد اعلام شد!

پادرا پلاس

شرکت زامیاد به تازگی و به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه خودروسازی سایپا، شرایط فروش فوق العاده بدون قرعه کشی 4 محصول نیسان تک سوز، نیسان تک سوز آپشنال، نیسان تک سوز مجهز به تایرهای رادیال و در آخر هم وانت پادرا پلاس را اعلام کرده است.

این طرح که از ساعت 14 روز سه شنبه، مورخ 1400/12/24 آغاز خواهد شد، تا زمان تکمیل ظرفیت فرصت خواهد داشت. لازم به ذکر بوده که در این طرح فروش، دیگر برخی محدودیت‌های ثبت‌نام و مراسم قرعه کشی وجود نداشته و در هنگام ثبت اطلاعات، امکان واریز وجه برای خریداران فراهم است. این را هم بدانید که به محض تکمیل ظرفیت، شرایط فروش خودرو مذکور غیرفعال خواهد شد. رنگ های قابل عرضه برای وانت نیسان تنها رنگ آبی بوده و برای وانت پادرا پلاس تنها رنگ سفید می باشد.

در این بخشنامه، زمان تحویل خودرو حداکثر 90 روزه اعلام گردیده و از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو، سود مشارکت و سود انصرافی نیز در نظر گرفته نشده است (یعنی: صفر درصد)!

لازم به ذکر بوده، متاسفانه خودروهای تولیدی شرکت زامیاد، از کیفیت مناسبی بهره نبرده و اکثر مشتریان از محصولات این شرکت ناراضی هستند.

باید گفت که گویا در عمل، هیچ نهادی، نظارتی بر کیفیت و استاندارد این خودروها نداشته و ماه به ماه، تنها شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، لیست کیفی مسخره ای را در جهت معرفی کیفیت تمامی خودروهای مونتاژی منتشر می نماید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.