مزایای اجاره خودرو در تهران چیست؟

داشتن خودروی شخصی یکی از نیازهای ضروری مردم در این روزهاست اما ممکن است بسیاری از افراد با وجود این که به خودروی شخصی نیاز دارند، توانایی و شرایط خرید آن را نداشته باشند. هرچند در شهرهای شلوغ و پر از جمعیتی مانند تهران همواره به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی توصیه می‌شود اما گاهی به هیچ‌وجه نمی‌توان نیاز به داشتن یک خودروی شخصی را انکار کرد. آیا تاکنون به اجاره خودرو و مزایای آن فکر کرده‌اید؟ اگر با این موضوع آشنایی نداشته باشید، کمی برایتان عجیب به نظر می‌رسد و احتمالا اگر بدانید که می‌توانید با ساده‌ترین شرایط ممکن یک ماشین لوکس را اجاره کنید، متعجب خواهید شد. اجاره خودرو برای آن دسته از افرادی که از داشتن خودروی شخصی محروم‌اند مزایای بسیاری به همراه دارد. در ادامه به بررسی مزایای این نوع خدمات می‌پردازیم.

اجاره خودرو

مزایای اجاره خودرو در تهران

  • سفر یک از لذت‌بخش‌ترین تجربه‌های زندگی هر فردی است و وقتی این تجربه خوشایند در کنار افراد خانواده رقم‌ می‌خورد، لذت آن دوچندان می‌شود. راه‌های بسیار زیادی برای سفر کردن وجود دارد اما بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند فاصله مبدأ تا مقصد را نیز با حوصله و دقت طی کنند و از مسیر لذت بیشتری ببرند. این در حالی است که از وسایل حمل ونقل عمومی مانند قطار، هواپیما و غیره این امکان را از افراد سلب کرده است. از طرفی تمام خوشی و لذت سفر در دورهمی و جَو صمیمی و دوستانه‌ای است که افراد در‌ کنار یکدیگر دارند اما سفر با وسایل حمل و نقل عمومی این احساس صمیمیت را از بین می‌برد. طبیعتا همسفر بودن با افرادی که آن‌ها را نمی‌شناسید، احساس معذب بودن را در شما ایجاد می‌کند. در این صورت اگر از یک خودروی شخصی استفاده کنید، هم جمع صمیمی پایداری خواهید داشت و هم آن‌گونه که دوست دارید مسیر سفر را طی می‌کنید. اگر از داشتن خودروی شخصی محروم هستید، می‌توانید با اجاره خودرو چند روزی را به گشت و گذار بپردازید.
  • روز عروسی رویایی‌‎ترین روز زندگی هر عروس و دامادی است. عروس‌ و دامادها ‌می‌توانند با گشتن در سطح شهر، شادی خود را با دیگران تقسیم کنند اما ممکن است عروس و داماد از داشتن خودروی شخصی برای تدارک ماشین عروس بی‌نصیب باشند. پیش‌تر‌ها عروس و دامادهایی که خودروی شخصی نداشتند، از ماشین‌ عروس‌های اجاره‌ای استفاده می‌کردند اما این ماشین‌ها با راننده شخصی بودند. قطعا حضور یک فرد غریبه در ماشین عروس چندان حس خوشایندی به همراه ندارد. در این شرایط اجاره خودرو ایده‌آل ترین گزینه انتخاب برای دامادی است که علاقه ندارد در زیباترین روز زندگی خود از دوستان و آشنایان ماشینی را به امانت بگیرد. اجاره ماشین این امکان را برای عروس و داماد فراهم می‌سازد که زیباترین و لوکس‌ترین ماشین عروس را متناسب با هزینه خود داشته باشند.

اجاره ماشین

  • گاهی ممکن است در طول یک روز چندین کار اداری مهم داشته باشید که انتظار برای استفاده از لوازم حمل و نقل عمومی تنها فرصت رسیدگی به امور مهم را از شما سلب کند. این مسئله در شهر پرجمعیتی مانند تهران که مردم مدام در آن درگیر شلوغی و هیاهو هستند، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. در این شرایط اجاره ماشین درتهران بهترین راهکار برای استفاده بهینه از زمان است. ممکن است فکر کنید که می‌توانید به جای اجاره خودرو از یک تاکسی استفاده کنید اما تاکسی نیز معضلات خود را دارد. به عنوان مثال: اگر تمام روز یک تاکسی در اختیار شما باشد، هزینه آن بسیار بالا خواهد بود. علاوه‌بر هزینه شما با اجاره ماشین تسلط بیشتری به امور خود خواهید داشت.
  • شرایط اجاره خودرو صرفا برای افرادی که از داشتن خودروی شخصی محروم‌اند، نمی‌باشد. بسیاری از افراد با وجود داشتن خودرو، آرزوی سوار شدن و داشتن یک خودروی لوکس و لاکچری دارند. این افراد ترجیح می‌دهند هر هزینه‌ای را پرداخت کنند تا تنها یک دور با ماشین مورد علاقه خود در سطح شهر بچرخند. این افراد می‌توانند با استفاده از مزایای اجاره ماشین در تهران به آرزوی خود برسند.

شرایط اجاره ماشین در تهران

اجاره هر وسیله‌ای شرایط خاصی می‌طلبد و اجاره خودرو نیز از این قاعده مستثنا نیست. وقتی ماشینی را اجاره می‌کنید، در قبال آن مسئول هستید و باید تمام تلاش خود را کنید تا به بهترین شکل از ماشین اجاره‌ای مواظبت کنید اما اگر برحسب اتفاق ماشین دچار تصادف یا هر نوع آسیب دیگری شد، هیچ‌گونه خسارتی از شما اخذ نمی‌شود، چون تمام ماشین‌های اجاری حق بیمه دارند و بیمه موظف است در چنین شرایطی تمام هزینه خسارت را پرداخت کند. البته این نکته را فراموش نکنید که نگه‌داری صحیح از ماشین اجاره‌ای وظیفه انسانی شماست.

نحوه کسب درآمد از طریق اجاره ماشین

اجاره خودرو تهران

بسیاری از افرادی که از خودروی شخصی خود استفاده چندانی ندارند، مانند افرادی که برای مدتی تمایل خروج از منزل و استفاده از ماشین را ندارند، افرادی که محل کارشان نزدیک است و ترجیح می‌دهند پیاده‌روی کنند، افرادی که به دلیل مشکلات شهرنشینی و آپارتمان‌های اجاره‌ای جای پارک ندارند، می‌توانند به جای این که ماشین‌های خود را بدون استفاده رها سازند، از طریق آن به کسب درآمد برسند. این افراد می‌توانند با اجاره ماشین خود از آن یک منبع درآمد دوم یا حتی منبع درآمد اصلی بسازند. به این ترتیب ضمن تعاملی که بین همشهریان ایجاد می‌شود، دو طرف یعنی میزبان و مهمان ماشین سود خواهند برد. دارندگان خودرو می‌توانند مشخصات خودرو و اطلاعات خودر را به همراه عکس ماشین در سامانه سپریس قرار دهند تا افرادی که به خودرو نیاز دارند، با آن‌ها تماس بگیرند. هزینه اجاره نیز توسط میزبان (مالک)  خودرو تعیین می‌شود.

چگونه از خدمات اجاره خودرو استفاده کنیم؟

سایت سپریس به عنوان سامانه اجاره خودرو تهران و حومه خدمات اجاره اتومبیل را انجام می‌دهد. شما می‌توانید از طریق لینک زیر وارد سایت سپریس شده و هر خودرویی را که می‌پسندید، اجاره کنید. سپریس تنها یک سامانه خدماتی است و نقش واسطه را دارد. بنابراین شما می‌توانید مستقیما خودروی دلخواه خود را از مالک خودرو در تاریخ مورد نظر به مدت زمان دلخواه اجاره کنید . لینک زیر پل ارتباطی شما با سامانه اجاره خودرو سپریس است.

http://sepris.com
سِپریس نامی ایرانی و به معنی «میدان اسب‌دوانی» است.

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و چرخان در تهیه آن نقشی نداشته است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.