مکمل بنزین
گوناگونخبر

نگاهی به درون پورشه کاین 2018

تصاویر جاسوسی منتشر شده از داخل مدل 2018 پورشه کاین؛ نشان از تکراری نبودن طراحی کابین و ویژگی‌های جدیدی دارد. پیش از این تصاویر زیادی از بیرون پورشه کاین 2018 منتشر شده بود و حالا برای اولین بار جاسوسان توانسته‌اند تصاویری از محیط داخلی این خودرو منتشر کنند. کاین 2018 یک شاسی بلند لوکس بوده و پورشه امکانات فراوانی به آن افزوده است.

2018-porsche-cayenne-spy-photos77

فضای داخلی پورشه کاین 2018 شباهت زیادی به نسل جدید پانامرا داشته و سرعت سنج آنالوگ آن در مرکز پانل جا گرفته است. در هر دو طرف این سرعت سنج، ظاهرا از دو صفحه نمایش استفاده شده و یک صفحه نمایش بسیار بزرگ، با اندازه 12 اینچ در مرکز داشبورد قرار گرفته است.

2018-porsche-cayenne-spy-photos777

2018-porsche-cayenne-spy-photos7

طراحی بیرونی پورشه کاین 2018 تغییر زیادی نسبت به مدل‌های گذشته این خودرو نداشته و فقط شاهد تغییر در چراغ‌های عقب هستیم. این چراغ‌ها شباهت زیادی به مدل فعلی پورشه کاین دارند؛ ولی برای طراحی این چراغ‌ها از فناوری 3D استفاده شده است. پیش از این از روکشی فلزی برای مخفی نگاه داشتن قطعات استفاده شده در پورشه کاین 2018 استفاده شده بود.

2018-porsche-cayenne-spy-photos

با توجه به تصاویر منتشر شده از این خودرو، احتمالا در نیمه دوم سال 2017، شاهد عرضه مدل 2018 پورشه کاین باشیم. برای ساخت این خودرو از پلتفرمی‌ مشابهه آئودی Q7 و بنتلی Bentayga استفاده شده است. این خودرو مجهز به یک موتور V6 و یا V8 توربوشارژ پورشه خواهد بود. خودروی مذکور در مدل‌های دیزلی و هیبریدی نیز عرضه خواهد شد.

امین نقی زاده

از اواخر سال 94 به تیم نویسندگان چرخان پیوسته و از آن زمان تاکنون با نهایت علاقه و اشتیاق به همکاری خود با این تیم دوست داشتنی ادامه داده‌ام. همیشه در حال یادگیری هستم و هیچ گاه از مطالعه به دور نبوده و نخواهم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا