مکمل بنزین
خبرداخلی

طرح‌های فروش محصولات کرمان‌موتور در خرداد ماه 95

شرکت کرمان‌موتور، تولید کننده محصولات دو کمپانی جک و لیفان در ایران، پس از افزایش نرخ قطعی فروش برخی از محصولات خود به میزان 1 تا 3 میلیون تومان؛ شرایط جدید فروش و واگذاری اقساطی محصولاتش را اعلام کرده است.

1

طرح‌های جدید فروش و واگذاری اقساطی کرمان‌موتور، شامل خودروی جک جی5 (دنده‌ای و اتومات)، جک اس5 (دنده‌ای و اتومات)، لیفان ایکس50 (دنده‌ای و اتومات) و لیفان 820 بوده و دو خودوری لیفان ایکس60 و لیفان620، از گردونه فروش و واگذاری کرمان‌موتور حذف شده‌اند.

برهمین اساس، طرح‌های فروش و واگذاری محصولات کرمان‌موتور در خرداد ماه 95، در قالب فایل‌های PDF ذیل گردآوری شده‌ است. شایان ذکر است که طرح فروش 50-50  کرمان‌موتور، تنها شامل دو خودروی جک جی5 اتومات و لیفان ایکس50 دنده‌ای می‌شود. همچنین کرمان‌موتور تسهیلاتی به میزان 30 میلیون تومان برای خرید اقساطی لیفان ایکس50 با باز پرداختی دو مرحله‌ای ارائه می‌دهد.

امین نقی زاده

از اواخر سال 94 به تیم نویسندگان چرخان پیوسته و از آن زمان تاکنون با نهایت علاقه و اشتیاق به همکاری خود با این تیم دوست داشتنی ادامه داده‌ام. همیشه در حال یادگیری هستم و هیچ گاه از مطالعه به دور نبوده و نخواهم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا