شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه افراد عادی و جوانی جمعیت اعلام شد!

تارا

دقایقی پیش، گروه صنعتی ایران خودرو دومین مرحله پیش فروش برخی از محصولات خود را در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام کرد. این طرح فروش که قرار است از روز شنبه مورخ 1401/04/25 آغاز شود، 72 ساعت مهلت خواهد داشت.

1- پیش فروش ویژه متقاضیان عادی

در این طرح، 8 محصول پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU7p، پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7p، سورن پلاس، پژو 207 اتوماتیک شش سرعته سقف قرمز (MC) با موتور TU5p، پژو 207i دستی سقف شیشه‌ای، پژو 206 تیپ 3 مجهز به سقف شیشه‌ای، دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک و در آخر هم دناپلاس توربوشارژ مجهز به گیربکس 6 سرعته دستی و فرمان برقی حضور دارند که موعد تحویل تمامی آن‌ها، به‌طور میانگین از بهمن الی اسفندماه سال 1401 می‌باشد.

نکته مهمی که ایران خودرو در این بخشنامه ذکر نموده، این است که مبلغ پیش پرداخت در نظر گرفته شده، کمتر از 50 درصد قیمت خودرو است.

تصویر

2– پیش فروش ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

همانطور که مستحضرید، چندی پیش بود که در راستا اجرا قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، دو خودروساز بزرگ کشورمان یعنی ایران خودرو و سایپا اعلام نمودند تا قرار است نیمی از ظرفیت طرح‌های فروش محصولات خود را به مادران دارای دو فرزند و بیشتر اختصاص دهند. بدنبال این طرح، گروه صنعتی ایران خودرو دومین مرحله پیش فروش برخی از محصولات خود را تحت قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام کرد.

در این طرح فروش نیز مانند طرح پیش فروش ویژه افراد عادی، 8 محصول پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU7p، پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7p، سورن پلاس، پژو 207 اتوماتیک شش سرعته سقف قرمز (MC) با موتور TU5p، پژو 207i دستی سقف شیشه‌ای، پژو 206 تیپ 3 مجهز به سقف شیشه‌ای، دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک و در آخر هم دناپلاس توربوشارژ مجهز به گیربکس 6 سرعته دستی و فرمان برقی در نظر گرفته شده و درصورتیکه تعداد مادران متقاضی بیش از ظرفیت پیش فروش باشد، مشتریان نهایی از طریق قرعه‌کشی تعیین می‌شوند و در غیر این صورت، ثبت‌نام نهایی بدون قرعه‌کشی انجام خواهد شد.

تصویر

 

در طرح ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، امکان ثبت‌نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دومشان از 19 آبان ماه سال گذشته به بعد بوده، فراهم شده است.

در این بخشنامه‌ها از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو هیچ‌گونه سود مشارکت و یا سود انصرافی در نظر گرفته نشده است. فقط درصورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، معادل 36 درصد سالیانه (3 درصد ماهیانه)، خسارت تاخیر به صورت روز شمار محاسبه و پرداخت خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.