Take a fresh look at your lifestyle.

شرایط پیش‌فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا اعلام شد!

گروه خودروسازی سایپا مرحله جدید پیش فروش مشارکت در تولید برخی از محصولات خود را در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام کرد. این طرح فروش که قرار است از روز شنبه مورخ 1401/04/25 آغاز شود، 72 ساعت مهلت خواهد داشت.

1- پیش فروش ویژه مشارکت در تولید متقاضیان عادی

در این طرح، 4 محصول ساینا S، کوییک معمولی، کوییک S و در آخر هم کوییک R با گیربکس دستی حضور دارند که موعد تحویل تمامی آن‌ها، به‌طور میانگین از شهریور 1402 الی مهرماه سال 1402 است.

این‌طور که سایپا اعلام کرده، در این دوره از پیش فروش مشارکت در تولید و با قیمت نامعلوم، سود دوران مشارکت حدود 6 درصد و سود انصراف هم حدود 3 درصد در نظر گرفته شده است. درصورت ثبت‌نام و درخواست کمتر از ظرفیت موجود و مشخص، قرعه‌کشی برگزار نخواهد شد.

لازم به ذکر است که آن دسته از افرادی که قصد ثبت‌نام دارند، می‌بایست تا هم در سایت فروش سایپا و هم در سایت سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، ثبت‌نام نمایند.

تصویر

پیش فروش مشارکت در تولید سایپا

2– پیش فروش مشارکت در تولید ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

همانطور که مستحضرید، چندی پیش بود که در راستا اجرا قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، دو خودروساز بزرگ کشورمان یعنی ایران خودرو و سایپا اعلام نمودند تا قرار است نیمی از ظرفیت طرح‌های فروش محصولات خود را به مادران دارای دو فرزند و بیشتر اختصاص دهند. بدنبال این طرح، گروه خودروسازی سایپا مرحله جدیدی از پیش فروش مشارکت در تولید محصولات خود را تحت قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام کرد.

در این طرح پیش فروش مشارکت در تولید، 4 محصول ساینا S، کوییک معمولی، کوییک S و در آخر هم کوییک R با گیربکس دستی در نظر گرفته شده و درصورتیکه تعداد مادران متقاضی بیش از ظرفیت پیش فروش باشد، مشتریان نهایی از طریق قرعه‌کشی تعیین می‌شوند و در غیر این صورت، ثبت‌نام نهایی بدون قرعه‌کشی انجام خواهد شد.

تصویر

پیش فروش مشارکت در تولید سایپا

در طرح ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، امکان ثبت‌نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دومشان از 19 آبان ماه سال گذشته به بعد بوده، فراهم شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.