مکمل بنزین
گوناگونخبر

رئیس جدید برای آلفارومئو و مازراتی

reid-bigland-ceo-ram-trucks-04

رید بیگلند برای هدایت آلفارومئو و مازراتی به جای هارالد وستر، از طرف FCA منصوب شد. این کانادایی 49 ساله، با ابقا بر سمت قبلی خود به عنوان سرپرست فروش در ایالات متحده آمریکا و کانادا برای FCA، هم اکنون عهده‌دار ریاست آلفارومئو و مازراتی نیز هست. هارالد وستر به کار برای FCA به عنوان رئیس قسمت فنی ادامه خواهد داد.

سرجیو مارکیونه با بیانیه‌ای از زحمات هارالد وستر در سال‌های اخیر برای ایجاد یک چارچوب فنی استوار در این دو برند که در دو مدل مازراتی Levante و آلفارومئو Giulia به اوج خود رسید، تشکر کرد. وی افزود: اکنون زمان آن فرا رسیده تا تلاشهای ما به سوی توسعه در تبلیغات جهانی برای این دو برند سوق داده شود و من نمیتوانم به کسی جز رید بیگلند برای انجام این ماموریت فکر کنم. رکورد افزایش فروش رید در بازارهای ایالات متحده و کانادا در هفت سال اخیر و همچنین هدایت رشد و تثبیت موقعیت Ram و Doge در بازه‌ای از آن زمان خارق‌العاده بوده است.

این تغییر در ریاست پس از تاخیر در برنامه محصولات آلفارومئو و مازراتی انجام شد. آلفارومئو Giulia پنج ماه و و مازراتی Lavante  یک سال پس از تاریخ اعلام شده به بازار عرضه شدند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا