طرح‌های فروش فوری، اقساطی و پیش فروش کلوت توسط مکث موتور اعلام شد!

مکث کلوت

شرکت مکث موتور در ادامه واگذاری پیکاپ کلوت، طرح‌های فروش این خودرو را بروزرسانی کرد. بر این اساس، آن دسته از افرادی که قصد خرید کلوت 6MT را دارند، می‌توانند تا از بین سه طرح فروش اقساطی، فروش فوری و پیش فروش یکی را انتخاب نمایند.

1- پیش فروش

باتوجه به اعلام شرکت مکث موتور، قیمت کلوت در این سری از شرایط پیش فروش همچنان به صورت قطعی 987 میلیون تومان است. مدل خودرو براساس سال 1401 بوده و این شرکت، کلوت 6MT را با سه رنگ مشکی، نوک‌مدادی و سفید عرضه خواهد کرد. موعد تحویل هم 90 روز کاری پس از زمان عقد قرارداد مابین مشتری و شرکت خواهد بود.

پیش فروش مکث کلوت
جزئیات بیشتر در تصویر فوق، قابل مشاهده است

2- فروش فوری

طرح دیگر مکث موتور برای فروش کلوت، فروش فوریست. در این طرح، مبلغ خودرو به صورت کامل به حساب شرکت مذکور پرداخت می‌شود و موعد تحویل نیز 30 روز کاری اعلام شده است. همچنان مدل خودرو براساس سال 1401 بوده و رنگ های قابل عرضه، از بین سه رنگ مشکی، نوک مدادی و سفید است.

فروش فوری مکث کلوت

3- فروش اقساطی

طرح آخر، فروش اقساطیست. در این طرح همچنان قیمت قطعی بوده و مانند فروش فوری، زمان تحویل به 30 روز کاری کاسته شده است. مدل خودرو براساس سال 1401 بوده و رنگ‌های قابل عرضه، از بین سه رنگ مشکی، نوک مدادی و سفید است.

فروش اقساطی مکث کلوت
جزئیات بیشتر در تصویر فوق، قابل مشاهده است

افرادی که قصد خرید خودرو مکث کلوت 6MT را دارند، می‌بایست به نمایندگی‌های شرکت مکث موتور در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز مراجعه کنند.

1 نظر
  1. مصطفی قلی زاده می گوید

    مثلا ماشین خوبیه.فقط چون دلال ها طرفش نمیرن شده بد

     
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.