رونمائی از پیکاپ جک هانتر گرین دمون

در نمایشگاه خودروی چنگدوی ۲۰۲۲ از نسخه  Green Demon پیکاپ جک هانتر به‌طور رسمی رونمائی شد. پیش‌فروش این خودروی جدید، قبل از رونمائی آن شروع شده است و بازه قیمتی آن ۱۶۳۸۰۰ الی ۱۹۱۸۰۰ یوآن است. این خودرو بیشتر از نظر ظاهری و قابلیت‌های آفرودی، ارتقا یافته است.

قبل از این، شرکت خودروسازی جک، تصاویر رسمی نسخه Green Demon پیکاپ خود با نام هانتر را منتشر کرده بود. این پیکاپ جدید، مجموعا در ۴ مدل و همان‌طور که گفته شد، در محدوده قیمتی ۱۶۳۸۰۰ الی ۱۹۱۸۰۰ یوآن روانه بازار خواهد شد که عمدتا از نظر ظاهری و با بروز‌رسانی‌های آفرودی، ارتقا یافته است.

به‌طور کلی، نسخه گرین‌دمون جک هانتر، بر‌اساس همان پیکاپ جک هانتر ۲۰۲۲ ارتقا یافته است. از نظر ظاهری، خودروی جدید با رنگ سبز تزئین شده است و شامل تغییرات آرم خودرو، چراغ مه‌شکن، رینگ چرخ‌ها، دستگیره درب‌ها، باربند و … شده است. جلوی این پیکاپ هم با یک جلو‌پنجره مشبک بزرگ زیبا چشم‌نواز شده است. پیکاپ جک، دارای فاصله ۲۳۰ میلیمتری از سطح است و جک مانند نسخه قبلی از کیت ۲ اینچی Black Mamba برای افزایش ارتفاع استفاده کرده است.

با نگاهی به عقب خودرو، می‌توان دریافت که نسبت به نسخه قبلی، از لحاظ عملکردی، بهبود یافته است. از‌جمله قرار گرفتن دو مخزن روغن با حجم ۳۰ لیتر، که‌می‌تواند بیشتر از ۴۰۰ کیلومتر به تحمل این خودرو در طی مسافت، بیافزاید.

از‌نظر قوای فنی، جک هانتر گرین دمون با موتورهای دیزلی ۲ و ۲.۴ لیتری توربو‌شارژ عرضه خواهد شد. موتور ۲ لیتری توربو‌‌شارژ، توانایی تولید ۱۵۰ اسب‌بخار قدرت و ۳۶۰ نیوتن‌مترگشتاور را دارد. همچنین موتور ۲.۴ لیتری توربو‌شارژ این خودرو توانایی تولید ۲۱۱ اسب‌بخار قدرت و ۳۲۰ نیوتن‌متر گشتاور را دارد. همچنین این خودرو به یک گیربکس ۶ سرعته مجهز شده که قدرت موتور را به چهار‌ چرخ، منتقل می‌کند.

.

1 نظر
  1. میلاد می گوید

    همون پیکان خودمون به نظرم بهتره گذشته هم غم کمتر بوده

     
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.