Take a fresh look at your lifestyle.

نمایش توان خودکفایی و بومی سازی قطعات خودرو در نمایشگاه خودکفایی صنایع تولیدی کروز

نمایشگاه خودکفایی صنایع تولیدی کروز از تاریخ 15 تا 19 شهریور به منظور بازدید قطعه سازان داخلی برگزار می شود.

شرکت صنایع تولیدی کروز به عنوان بزرگ ترین کارخانه تولید قطعات خودرو در کشور، اقدام به برگزاری نمایشگاه خودکفایی کرده است؛ این نمایشگاه از تاریخ 15 تا 19 شهریور در شرکت کروز واقع در کیلومتر 11 جاده مخصوص برگزار می شود و بازدید کنندگان می توانند از ساعت 14 تا 18 در این نمایشگاه حضور یابند.

هدف این شرکت از برگزاری این نمایشگاه بازدید قطعه سازان داخلی از دستاوردهای این شرکت است تا با قطعه سازانی که آماده همکاری دارند، عقد قرارداد کند.

بر اساس این گزارش؛ شرکت کروز به عنوان بزرگ ترین و پیشرفته ترین کارخانه تولید قطعات خودرو در کشور در 260 هزار متر سالن تولید و 13 هزار نفر پرسنل برای توسعه هرچه بیشتر با شرکت های تولید کننده قطعات و مواد زیر مجموعه همکاری می کند.

در واقع این گروه تولیدی برای اینکه چرخه تولید داخلی در بالاترین سطح انجام گیرد، از توان دیگر شرکت ها با استانداردهای خاص خود بهره می گیرد تا سرعت داخلی سازی و تولید در مجموعه افزایش یابد.

ناگفته نماند؛ تعداد قطعاتی که شرکت صنایع تولیدی کروز تاکنون داخلی سازی کرده است بیش از 3900 قطعه در 18 گروه محصول است؛ همچنین تعداد تامین کنندگان داخلی طرف قرار داد با این شرکت تولید، 300 شرکت و کارگاه تولیدی است.

بیش از 500 میلیون عدد قطعه طی یک سال اخیر خریداری شده است و که باعث شده از خروج 6 میلیون یورو جلوگیری کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.