Take a fresh look at your lifestyle.

مدیران خودرو در شانزدهمین دوره نمایشگاه خودرو اصفهان حاضر شد

شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی و البته رویداد خودرویی استان اصفهان، از سوم آذرماه سال 1401 آغاز به کار کرد. در این دوره از نمایشگاه خودرو اصفهان، برخی خودروسازان و مونتاژکاران در حوزه خودروهای سواری و حتی کار و تجاری مانند زامیاد، مدیران خودرو، کرمان موتور، فردا موتورز، گروه بهمن، آرین دیزل پایا، شایان دیزل، دیار خودرو و… حاضر شدند.

اما یکی از مهم‌ترین شرکت‌های خودرویی کشور، مدیران خودرو است که با دو برند فونیکس و ام وی ام در این دوره از نمایشگاه خودرو اصفهان حضور یافت.

مدیران خودرو با برندهای ام وی ام و فونیکس نیز به‌عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ عرصه خودروسازی کشور، در این رویداد بزرگ حضور پیدا کرد و تازه‌ترین محصولات خود را در معرض بازدیدکنندگان قرار داد. ام وی ام به‌عنوان برند جوان‌پسند و اسپرت شرکت مدیران خودرو، حضور پرقدرتی را در نمایشگاه تجربه کرد و محصولات این مجموعه توانست نظر بازدیدکنندگان بسیاری را به غرفه ام وی ام جلب نماید.

در آن طرف غرفه مدیران خودرو، محصولات فونیکس وجود دارد. محصولاتی که فعلا پرچمدار آن تیگو8 پرو بوده و عنوان هوشمندترین خودرو مونتاژی کشور را یدک می‌کشد. از مهم‌ترین و عجیب‌ترین اتفاقات، قرار دادن خودرو جدید فونیکس FX در جعبه شیشه‌ای بود! با اینکه این خودرو در برخی از نمایندگی‌های مدیران خودرو قابل بررسی است؛ اما در نمایشگاه، دسترسی برای بازدید از آن وجود نداشت و به نوعی فونیکس به طور مرموزی Fx را در نمایشگاه رونمایی کرده تا احتمالا برای نمایشگاه خودروی تهران برنامه رونمایی خاص و ویژه ای برای جدیدترین محصول خود و شاید به نوعی پرچمدار محصولات لوکس خود داشته باشد.

 

شانزدهمین دوره نمایشگاه خودرو اصفهان از تاریخ 3 تا 6 آذرماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی اصفهان برگزار شد

5 دیدگاه
 1. محمدرضا ابوعلی می گوید

  سلام آقای سید هاشمی
  لطفا در خصوص تاخیر در تحویل خودروهای مدیران خودرو هم سوال بفرمایید.
  با تشکر
  محمدرضا ابوعلی
  ۰۹۱۶۹۵۲۸۲۳۴

 2. محمدرضا ابوعلی می گوید

  سلام آقای سید هاشمی
  لطفا در خصوص تاخیر در تحویل خودروهای مدیران خودرو هم سوال بفرمایید.
  با تشکر

 3. مرتضی می گوید

  باسلام درودفراوان لطف کنیدد موردتاخیر درتحویل خودروهای مدیران خودرو سوال بفرماید

 4. Ali می گوید

  سلام
  لطفا در خصوص تحویل خودرو هم راهنمایی بفرمائید بنده ۱۵ شهریور با واریز مبلغ خواسته شده برای خودرو ثبت نام کرده ام
  اما هنوز خبری از تحویل آن نشده.

 5. نظری می گوید

  به شخصه از خدمات و کیفیت محصولات مدیران بعداز چند سال راضیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.