مکمل بنزین
خبر

اولین تصاویر جاسوسی از بنتلی کانتیننتال GT

bentley-continental-gt-convertible-spy-photo

بنتلی هر چقدر هم تلاش کند کوپه جدید خود را از چشم خبرنگاران مخفی کند، موفق نخواهد بود. خبرنگاران کنجکاو اولین تصاویر مخفیانه را از محصول آینده بنتلی که گفته می‌شود برای سال ۲۰۱۸ آماده می‌شود، منتشر نمودند. همانطور که از تصاویر برداشت می‌شود، بنتلی کانتیننتال GT شباهت زیادی به خودروی مفهومی بنتلی یعنی EXP Speed 6 دارد. جلوپنجره و چراغ‌های عقب وجه تفاوت‌اش را با خودروی کانسپت بنتلی تشکیل می‌دهند. این خودرو با پلتفرم فولکس‌واگن به نام MSB modular طراحی شده که بیش از این پورشه پانامرا براساس همین پلتفرم عرضه شده بود. پوشش بدنه‌ای که برای مخفی کردن بخش دیداری خودرو استفاده شده، باعث می‌شود جزئیات دقیق کانتیننتال GT از تصاویر قابل مشاهده نباشند. اگرچه صحبت راجع به پیشرانه این خودرو کمی زود است اما گفته می‌شود پیشرانه‌های ۴.۰ لیتری V8 BITURBO و همچنین ۶.۰ لیتری V12 BITURBO از گزینه‌های احتمالی بنتلی برای این خودرو خواهند بود، همچنین گفته می‌شود امکان دارد این خودرو با موتور هیبریدی پورشه پانامرا نیز عرضه شود.

اگر چه این خودرو برای سال ۲۰۱۸ درنظر گرفته شده است ولی شاهد رونمایی آن در سال آینده خواهیم بود، بنابراین برای روبرو شدن با بنتلی کانتیننتال GT باید ۱ سال صبر کنیم.

bentley-continental-gt-convertible-spy-photo2

 

علی شیرعلی بیک

مهندس مکانیک گرایش طراحی جامدات از دانشگاه آزاد تهران‌جنوب. علاقه مند به طراحی صنعتی مخصوصا خودرو. مترجم و نویسنده درحوزه خودرو، تکنولوژي و صنایع مرتبط

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا