مکمل بنزین
گوناگونخبر

تصاویر شکار شده از ال90 مدل 2017 سدان و استیشن !

خودروی لوگان یا همان ال90 خودمان بعنوان محصولی اقتصادی و با هدف بخش متوسط رو به پایین بازار توسط شرکت فرانسوی رنو طراحی و تولید شده است. این خودرو در حال حاضر یکی از پرفروشترین خودروهای کمتر از 40 میلیون تومان در بازار داخلی محسوب می‌شود که شاید اصلی ترین دلیل آن به موضوع کیفیت و بعد فنی خوب آن برگردد، مسئله‌ای که بیشتر از هرچیزی در بین گزینه‌های هم رده قیمتی، توجه خریداران را به خود جلب می‌کند.

2017-dacia-logan-facelift-spy-photo2

در جدیدترین تصاویر شکار شده توسط خبرنگاران در کمین نشسته، دو مدل جدید از خودروی لوگان، یکی سدان و دیگری استیشن، در حال تست رانندگی مشاهده شدند. این مدل‌ها توسط شرکت رومانیایی داچیا، یکی از زیرمجموعه‌های رنو با خط تولید محصولات ارزان قیمت، تولید شده و درحال گذراندن تست‌های نهایی برای وارد شدن به چرخه تولید می‌باشند.

2017-dacia-logan-facelift-spy-photo3

اوایل سال جاری میلادی شرکت داچیا سیستم انتقال قدرت Easy-R را برای خانواده لوگان عرضه کرده بود و حالا تصمیم دارد بدون انجام تغییرات زیادی، مدل 2017 این خودرو را هم به این سیستم مجهز کند. با دقت در تصاویر مخفی ثبت شده می‌توان نتیجه گرفت که داچیا برای مدل‌های جدید از همان طراحی ساندرو الگو گرفته است. شاید بتوان با کمی تمرکز رگه‌هایی از طراحی داستر را در سپرهای لوگان جدید پیدا کرد.

2017-dacia-logan-facelift-spy-photo4

در قسمت پشتی هر دو مدل، یک مسئله سوال برانگیز به چشم می‌خورد و آنهم سیستم اگزوز خودرو است. استفاده از یک سیستم موقتی برای اگزوز خودرو می‌تواند بیانگر استفاده از پیشرانه‌ای جدید برای آنها باشد. شایعاتی هم مطرح شده که داچیا قصد دارد از موتور دیزل 1.2 لیتری توربوشارژردار داستر استفاده کند.

2017-dacia-logan-facelift-spy-phot5o

تصاویری از فضای کابین دردسترس نیست اما به نظر می‌رسد تغییراتی در این بخش اتفاق افتاده، موضوعی که اهمیت ویژه‌ای برای خریداران دارد. لوگان جدید به همراه ساندرو قبل از عرضه برای فروش، در نمایشگاه پاریس که برای ماه اکتبر سال جاری برنامه‌ریزی شده، به نمایش در خواهند آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا