مکمل بنزین
گوناگون

پرداخت فوری جرایم رانندگی در آیتول برای احراز شرایط اعتبارسنجی بانک­ها

آیتول امکان پرداخت فوری جرایم راهنمایی و رانندگی را فراهم کرده است تا کاربران قابلیت احراز شرایط اعتبارسنجی برای دریافت وام بانکی را از طریق تسویه به موقع بدهی خودرو داشته باشند.

روز گذشته خبری در رابطه با شرایط جدید مرکزی بابت ارائه تسهیلات به مشتریان بانک‌ها منتشر و اعلام شد که وضعیت پرداخت جرایم رانندگی، یکی از معیارهای مورد بررسی بانک مرکزی، بابت ارائه تسهیلات به مشتریان بانکها است. بر این اساس، اعتبارسنجی افراد از طریق نسخه جدید مدل امتیازدهی اشخاص حقیقی تا یک ماه آینده عملیاتی می­شود و برای اجرا در اختیار شبکه بانکی قرار می­گیرد. همچنین در بازپرداخت تسهیلات بانک‌ها، سابقه محکومیت‌های مالی، سوابق پرداخت چک، وضعیت پرداخت مالیات و پرداخت یا عدم‌پرداخت جرایم راهنمایی و رانندگی در مدل جدید اعتبارسنجی بررسی می‌شود.

خبر خوب این است که آن دسته از افرادی که قصد دارند از تسهیلات بانکی استفاده می‌کنند، می‌توانند در کمترین زمان و به ساده‌ترین شیوه ممکن، خلافی خودروی خود را از طریق آیتول استعلام و پرداخت کنند. استعلام و پرداخت خلافی خودرو، یکی از خدمات سامانه جامع خدمات خودرویی آیتول است که امکان پرداخت آنلاین و به موقع جرایم راهنمایی و رانندگی را برای کاربران ایجاد می­کند. در این سرویس امکان پرداخت خلافی به همراه جزئیات وجود داشته و مالک خودرو می­تواند به صورت تجمیعی و یا پرداخت با شناسه قبض خلافی (بدون کارمزد) اقدام به پرداخت قبض خود کند.

مزیت پرداخت خلافی خودرو با آیتول، اطلاع از خلافی‌های در حال دوبرابرشدن است. همچنین قابلیت پرداخت خلافی خودرو به صورت قسطی از طریق این سرویس امکان‌پذیر است، به این نحو که کاربر می­تواند از طریق گزینه استعلام خلافی با جزئیات، موارد دلخواه را از لیست خلافی انتخاب کرده و در چند نوبت خلافی‌های خود را تسویه کند.

امکان استعلام خلافی تجمیعی و پرداخت قبض بدون شماره موبایل، کد ملی مالک و یا احراز هویت در سامانه سخا، از دیگر مزایای پرداخت جرایم راهنمایی و رانندگی در آیتول است و به محض تسویه خلافی در سامانه آیتول، جریمه خودرو به طور آنی از لیست خلافی سامانه راهور ۱۲۰ حذف می­شود.

آیتول به عنوان سامانه جامع خدمات خودرویی جهت تحقق وعده این برند، مبنی بر پاسخ به تمام دغدغه­های خودرویی کاربران، سرویس­های متنوعی از استعلام و پرداخت خلافی خودرو، پرداخت جریمه دیرکرد طرح ترافیک، خرید اقساطی بیمه خودرو، تعویض پلاک و معاینه فنی غیرحضوری، آیتول شاپ(فروش روغن موتور، باتری، فیلتر) و … را ارائه کرده‌ است که از طریق وبسایت و اپلیکیشن آیتول در دسترس عموم قرار گرفته است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا