Take a fresh look at your lifestyle.

مرسدس بنز S کلاس با تیونینگ منصوری، خاص و چشمگیر

شرکت تیونینگ منصوری که توسط یک ایرانی تأسیس شده و اداره می‌شود، به ارائه تیونینگ‌های جنجالی و افراطی شهرت دارد. حال این شرکت یکی از جذاب‌ترین محصولات خود را معرفی کرده است. این خودرو مرسدس بنز S کلاسی است که حالا برخلاف بسیاری از تیونینگ‌های منصوری، تغییرات ظریفی را تجربه کرده است. طبق استانداردهای منصوری، این خودرو آن‌قدر ساده است که اگر نشان‌های این تیونر نبود، این S کلاس با مدل جدیدی که توسط AMG ارائه شده اشتباه گرفته می‌شد.

چیزی که در این خودرو بیش از همه فوراً جلب‌توجه می‌کند رنگ آن است. این رنگ که از طریق بخش Manufaktur مرسدس قابل سفارش است، طلای کالاهاری نام دارد. این رنگ در نمونه کارخانه‌ای به‌صورت متالیک ارائه می‌شود اما در S کلاس منصوری به شکل مات درآمده است. درهرحال، این رنگ بسیار چشمگیر بوده و کاملاً برای خودروی لوکسی مثل S کلاس مناسب است.

علاوه بر این، منصوری تغییراتی را هم در قسمت جلوی خودرو انجام داده است که شامل روکش‌های فیبر کربنی برای ورودی‌های هوا و اسپلیتر جدید با باله‌های آیرودینامیک در لبه‌های بیرونی می‌شود. همچنین جلوپنجره هم به رنگ مشکی درآمده است. تریم فیبر کربنی S کلاس منصوری در طرفین خودرو هم با فلاپی روی گلگیرهای جلو و همین‌طور لبه‌های اضافی زیر رکاب‌ها ادامه پیدا کرده است. رینگ‌های 22 اینچی مشکی براق و قاب فیبر کربنی آینه‌های جانبی هم تکمیل‌کننده ویژگی‌های این قسمت هستند.

و نهایتاً به عقب خودرو می‌رسیم که در اینجا هم شاهد تغییراتی هستیم اما نه خیلی افراطی و پرزرق‌وبرق. درواقع، تنها تغییرات این قسمت شامل اسپویلر فیبر کربنی کوچک، دیفیوزر فیبر کربنی، سر اگزوزهای جدید و نشان‌های منصوری می‌شود. در مورد بخش فنی این خودرو حرفی زده نشده و نمی‌دانیم منصوری در پیشرانه هم تغییری ایجاد کرده یا نه ولی این تیونینگ بر اساس مدل S580 انجام گرفته که در نسخه استاندارد به یک پیشرانه 4 لیتری V8 توئین توربو مجهز است و 503 اسب بخار قدرت دارد.

3 دیدگاه
  1. ناشناس می گوید

    ۹

  2. Amiiir می گوید

    ولی انصافا طراحی مدل ۲۰۱۶ با اون دیلایت شبیه خنجر سه لبه یچیز دیگه بود

  3. صالح می گوید

    شکلی واقعا فوق‌العاده. خیلی تو دلبرو . و گرونه که نمیشه به ایران وارد کرد فقط از دور لذت ببر .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.