Take a fresh look at your lifestyle.

پیش فروش فونیکس FX با تحویل سه ماهه آغاز شد

مدیران خودرو شرایط پیش فروش فونیکس FX را اعلام کرده است. کلیه منتخبین دومین دوره ثبت‌نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو با موعد تحویل تابستان 1402 که کد ملی ایشان در سامانه مذکور اعلام گردیده است، با توجه به موجود بودن خودروی FX PREMIUM می‌توانند از تاریخ 01/05/1402 لغایت 07/05/1402 با مراجعه به یکی از نمایندگی‌های مجاز شرکت مدیران خودرو نسبت به تغییر خودرو و تکمیل فرآیند ثبت‌نام خود مطابق شرایط زیر اقدام نمایند. لازم به ذکر است در صورت فراهم شدن هرگونه شرایط دیگر مراتب بلافاصله اطلاع‌رسانی می‌گردد.

مشتریان محترم با توجه به موجودی خودروی FX PREMIUM و امکان تحویل به‌موقع این خودرو می‌توانند، از ابتدا به ثبت‌نام این خودرو اقدام نمایند و هیچ‌گونه اجباری برای مشتریان به جهت انتخاب این خودرو وجود ندارد و چنانچه در آینده هرگونه شرایط سهل‌تر و منطبق با درخواست مشتری که امکان‌پذیر باشد فراهم شود، شرکت به‌سرعت در این خصوص اقدام و اطلاع‌رسانی خواهد نمود، لذا مشتریان محترم اطمینان داشته باشند شرکت مدیران خودرو در راستای مشتری مداری و تکریم از مشتریان هرگونه همکاری در جهت آن که مشتریان خودروی موردعلاقه خود را دریافت نمایند انجام خواهد داد.

1-تمامی متقاضیان واجد شرایط با اولویت‌بندی تابستان 1402 اعلام‌شده در سامانه یکپارچه می‌بایست از تاریخ 01/05/1402 لغایت 07/05/1402 اقدام به ثبت‌نام اولیه و واریز وجه علی‌الحساب نمایند.

2-شرکت صنایع خودروسازی مدیران صرفاً از طریق وب‌سایت رسمی و همچنین ارسال پیامک به شماره اعلامی مشتری هنگام ثبت‌نام، زمان صدور دعوت‌نامه را به اطلاع ایشان می‌رساند.

3-پس از ارسال اطلاعیه، مشتری می‌بایست ظرف مدت 72 ساعت از زمان اعلام، جهت انتخاب شرایط و صدور دعوت‌نامه به نمایندگی منتخب خود مراجعه نماید.

4-پس از صدور دعوت‌نامه مشتری 72 ساعت فرصت تکمیل وجه درخواست را دارد. بدیهی است در صورت عدم مراجعه مشتری در زمان تعیین‌شده، درخواست خرید مشتری به‌صورت یک‌طرفه ابطال و انصراف می‌گردد.

5-امکان صلح از محل این طرح فروش مجاز نمی‌باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.