Take a fresh look at your lifestyle.

فراخوان ایران خودرو برای هایما S7 طرح عادی بخش دوم اولویت پاییز ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو هجدهمین مرحله فراخوان فروش فوق‌العاده هایما S7 ویژه متقاضیان طرح عادی صرفاً برای منتخبین بخش دوم اولویت پاییز ۱۴۰۲ را اعلام کرده است. فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام نموده‌اند و اسامی ایشان به‌عنوان بخش اول اولویت پاییز 1402 فروش فوق‌العاده (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده و یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir اسامی آن‌ها درج شده است می‌توانند در این بخشنامه ثبت‌نام نمایند.

هایما S7

نکته 1: اولویت‌های اعلامی مجاز به ثبت‌نام در خودروی انتخابی در سامانه یکپارچه می‌باشند و تغییر خودرو امکان‌پذیر نمی‌باشد.

نکته 2: متقاضیانی که در بخش اول اولویت پاییز 1402 سامانه یکپارچه توسط وزارت صمت معرفی شده‌اند و پیامک ارسالی از سوی ایران خودرو را دریافت نموده‌اند می‌بایست به‌منظور خرید محصولات ایران خودرو صرفاً از طریق سامانه ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام نمایند و از ثبت‌نام در سایت‌های غیر معتبر و با نشانی‌های مشابه، پرهیز نمایند.

نکته 3: در صورت افزایش مبلغ بیمه، مالیات و سایر الزامات قانونی ازجمله ارتقاء استاندارد مشتری متعهد به پرداخت مابه‌التفاوت می‌باشد و پس از تعیین قیمت این تجهیزات تا قبل از سررسید موعد تحویل اطلاع‌رسانی به خریداران محترم صورت خواهد پذیرفت.

نظرات بسته شده است.