مکمل بنزین
خبررپورتاژ

حضور قدرتمند بهمن موتور در نمایشگاه خودرو مشهد

میزبانی بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد از گروه بهمن در حالی قطعی شده است که شایعاتی مبنی بر رونمایی خودروهای وارداتی بهمن موتور در مشهد، به گوش می‌رسد.

گروه بهمن که در بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد حضور پیدا می‌کند احتمالا برخی از خودروهای وارداتی جدید این شرکت را در مشهد به نمایش عمومی درخواهد آورد.

نمایشگاه خودرو مشهد یکی از مهم‌ترین دوبدادهای نمایشگاه‌هایی کشور است که هر ساله محل گردهمایی خودروسازان داخلی و خارجی در تابستان است.
بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد که در شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود، تا امروز میزبانی از خودروسازان بزرگ داخلی و خارجی را قطعی کرده است.

گروه بهمن که بهمن موتور، بهمن دیزل، ایران دوچرخ، سیباموتور و اسنا را در زیرمجموعه خود دارد در بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد نیز با طیف متنوعی از محصولات این گروه حاضر می‌شود.

آنچه به جذابیت حضور گروه بهمن در نمایشگاه مشهد افزوده است به احتمال رونمایی و نمایش عمومی خودروهای وارداتی این گروه با یک برند جدید بازمی‌گردد.

بیست و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو مشهد از ۹ تا ۱۲ شهریورماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل دایمی نمایشگاه‌های شهر مقدس مشهد برگزار می شود و پذیرای عموم علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا