Take a fresh look at your lifestyle.

نیسان اسکای لاین نیسمو با 420 اسب بخار قدرت معرفی شد

نیسان اقدام به معرفی سدان اسپرت اسکای‌لاین نیسمو کرده است که فقط 1000 دستگاه از آن ساخته می‌شود و صرفاً در ژاپن به فروش می‌رسد. همان‌طور که از خودرویی با نشان نیسمو انتظار می‌رود، این سدان هم ارتقاءهای فنی و ظاهری را تجربه کرده است. سیستم تعلیق خودرو برای کاهش حرکات گهواره‌ای بدنه به‌طور ویژه تنظیم شده و رینگ‌ها نیز با نمونه‌های اختصاصی جدیدی جایگزین شده‌اند که سبک‌تر و پهن‌تر بوده و با لاستیک‌های چسبنده پوشیده شده‌اند. به لطف ارتقاء لنت‌های ترمز و تنظیم مجدد سیستم ABS نیز قدرت توقف خودرو افزایش پیدا کرده است.

اسکای‌لاین نیسمو به همان پیشرانه 3 لیتری V6 توئین توربویی مجهز شده که اخیراً در نیسان Z نیسمو دیدیم و 420 اسب بخار قدرت و 550 نیوتن متر گشتاور دارد. علاوه بر این، نیسان حالت‌های رانندگی اسپرت و اسپرت پلاس را هم برای این خودرو تدارک دیده است تا بتواند از افزایش قدرت و تغییرات تعلیق نهایت استفاده را ببرد. این حالت‌ها همچنین رفتار تعویض دنده گیربکس هفت سرعته اتوماتیک اسکای‌لاین را هم تغییر می‌دهد.

این خودرو در ظاهر هم شباهت‌هایی با Z نیسمو دارد زیرا به کیت بدنه‌ای با سپرهای جلو و عقب خاص نیسمو، رکاب‌های اسپرت، تریم مشکی و قرمز در پایین بدنه و نشان‌های نیسمو مجهز شده است. در داخل هم شاهد نشان‌های نیسمو روی صندلی‌های ریکارو، کنسول میانی و صفحه آمپر هستیم.

اسکای‌لاین نیسمو از ماه آینده به بازار عرضه خواهد شد. همان‌طور که در ابتدا گفته شد، از این خودرو 1000 دستگاه ساخته می‌شود که 900 دستگاه معمولی و 100 دستگاه از نسخه لیمیتد خواهد بود. این نسخه که ادای احترامی به اسکای‌لاین GT سال 1964 است، از رینگ‌های منحصربه‌فرد و نشان‌های ویژه بهره می‌برد و اواخر سال 2024 به بازار عرضه خواهد شد. قیمت نیسان اسکای‌لاین GT در ژاپن از 7.88 میلیون ین معادل 55 هزار دلار آغاز می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.