Take a fresh look at your lifestyle.

خودروهای وارداتی جتا (JETTA) ماموت خودرو مجوز استاندارد را دریافت کردند

مجوز استاندارد اولین محموله خودروهای وارداتی از گمرک استان قزوین صادر شد. همانطور که مستحضرید، دو شرکت ماموت خودرو و مکث موتور به عنوان عرضه کننده خودروهای سبک و سواری گروه ماموت، در دور جدید واردات خودرو به کشور، برنامه دارند تا محصولات دو برند جتا و ونوسیا (ونوچیا) را وارد کشور کنند.

اینطور که مشخص است، خودروهای وارداتی گروه ماموت، به گمرک قزوین منتقل می‌شوند. در جدیدترین اخبار، سرپرست اداره کل استاندارد این استان، اعلام کرد که باتوجه به ابلاغ بسته بهار خدمت که در آن بر تسهیل‌گری دستگاه‌ها تأکید شده، تسهیل‌گری در خصوص واردات و صادرات نیز باید انجام شود.

در همین راستا و در روزهای پایانی مردادماه امسال، اولین محموله خودرو سواری وارداتی شامل 72 دستگاه از انواع خودروها توسط کارشناسان اداره کل استاندارد در گمرک قزوین مورد بازرسی قرار گرفت. پس از بازرسی محموله تأیید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد توسط شرکت بازرسی و تکمیل چک لیست‌های بازرسی فیزیکی خودرو و حصول اطمینان از مطابقت خودروهای مذکور با الزامات و مشخصات تأییدیه‌های صادر شده، مجوز ترخیص دو محموله از گمرک قزوین صادر شد.

باتوجه به تصاویر دریافتی، خودروها مربوط به برند جتا هستند. شرکت ماموت خودرو برنامه دارد تا سه خودرو VA3، VS5 و VS7 از برند جتا (JETTA) را وارد بازار ایران کند. همانطور که در ابتدا گفته شد، خودروهای وارداتی برند ونوسیا شرکت مکث موتور هم در گمرک قزوین بوده و هنوز مشخص نیست که مجوز استاندارد خودروهای این برند نیز صادر شده یا خیر!

لازم به ذکر است که جتا برند اقتصادی گروه فولکس واگن در چین بوده که با مشارکت گروه FAW چین تاسیس شده است. خودروهای فولکس واگن در بازار چین، بسیار پرطرفدار بوده و حتی پرفروش‌ترین برند غیرچینی در این کشور محسوب می‌شود. فولکس واگن در سال‌های گذشته و به علت افزایش سهم بازار، با مشارکت گروه FAW برند JETTA را تاسیس کردند تا نسخه‌های ارزان قیمت‌تر برخی محصولات گروه فولکس واگن در چین را مونتاژ و عرضه کنند.

هرسه محصول جتا توسط ماموت خودرو وارد بازار ایران خواهند شد.

9 دیدگاه
 1. احسان می گوید

  هر چی آشغاله میارن متفرقه حقه بازی تا کی

  1. سعید می گوید

   تا وقتی خریدار داره

  2. ناشناس می گوید

   خوب لامذهبا الان که میشه خودروی خوب وارد کنی بازم ماشین اشغال اشغال چینی ای بابا

 2. ناشناس می گوید

  ایرانی مگه از پیشرفت و تکنولوژی خارجی سردر میاره که بخواد استاندارد بده کچل اگه طبیب بود سر خود را درمان میکرد

  1. امیدژون می گوید

   جالبه هممون می گیم آشغاده ولی اولین نفر تو صف خریدیم ، میگین نه پس این ماشین ها زیر پای کیه ؟! اونا تاجر هستن و دنبال سود ؟ حالا به هر قیمت ما چرا باید تن بدیم !! همین من و شما اگر فقط دنبال منافع شخصی نباشیم و نخریم مجبورن محصولی بیارن که در شان و نظر مشتری باشه حالا الان چینی می خرید چینی میارن نخرید ببینید محصول روز میارن یا نه

 3. ناشناس می گوید

  اینم بگید.به چه کسانی این ماشینورامیدید‌

 4. مازیار می گوید

  خودرو چینی اشغال بی کیفیت فقط برای ذوب اهن اصفهان یا اهواز خوبه

 5. کوروش می گوید

  اینایی که میگن اشغاله الان سوار سمند و تیبا و کوییکن
  این جز ارم هیچ قطعه چینی نداره

  1. ا ج می گوید

   مطمئنا تو هم چینی سواری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.