Take a fresh look at your lifestyle.

سایبرتراک تسلا به عنوان خودروی پلیس ظاهر شد!

همانطوری که می‌دانید کمپانی تسلا چند مدت پیش از خودروی جالبی به نام سایبرتراک رونمایی کرد. حالا گفته شده که این خودرو در خیابان‌ها به عنوان خودروی پلیس ظاهر شده است!

شرکت فناوری اوراکل از تسلا خواسته بود تا از این خودرو به عنوان خودروی پلیس استفاده کنند. این شرکت در نظر دارد تا با ارائه راه‌حل‌های نرم‌افزاری ارتباطات، تغییراتی در حوزه خودروهای پلیس، آتش‌نشانی و دیگر موارد خدمات‌رسانی ایجاد کند. بنابراین مدل سایبرتراک کمپانی تسلا نیز اولین خودروی پلیس این شرکت نخواهد بود!

اولین خودرویی که اوراکل به عنوان خودروی پلیس از آن استفاده کرده بود، فورد اکسپلورر 2022 نام دارد. اوراکل پس از نصب امکاناتی مانند یک تبلت بزرگ در مرکز داشبورد، از آن در زمینه خدمات‌رسانی و به عنوان خودروی پلیس استفاده کرد.

 

خودروی پلیس سایبر تراک به چنین تغییراتی نیاز نخواهد داشت. چرا که به چندین دوربین‌ و صفحه نمایش مجهز شده و تنها کافی است نرم‌افزار اختصاصی اوراکل و باقی سخت‌افزارها روی آن قرار گیرند.

 

بدون شک این خودرو یکی از مدل‌های جالب و نسل آینده ماشین پلیس است که کسی تا به حال آن را مشاهده کرده؛ البته به نظر می‌رسد که در این تصاویر تنها کانسپت سایبرتراک تسلا را در ظاهر یک خودروی پلیس دیده باشیم. هنوز هیچ اطلاعاتی درباره اینکه تسلا بخواهد نمونه اولیه آن را توسعه ببخشد در دسترس قرار نگرفته است.

به جز چراغ‌های پلیسی، سپر عظیم و لوگوی بزرگ اوراکل در کنار سایبرتراک چیز دیگری به این خودرو اضافه نشده است. همچنین به نظر می‌رسد که رنگ آن به مشکی تغییر کرده باشد. اما بنظر می‌رسد که این خودروی پلیس از پانل‌های بدنه فولادی ضد زنگ استفاده کند. در هر صورت برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این خودرو باید کمی صبر کنید.

این مدل بدون شک خیلی سریع است و امنیت بالایی دارد. هنوز مشخص نیست که مدل پلیسی سایبرتراک تسلا چه زمانی عرضه می‌شود؛ حتی قیمت و مشخصات زیادی از آن در اختیار نداریم.

البته تسلا اشاره کرده است که احتمالا عرضه این مدل در اواخر سال 2023 انجام شود؛ اگرچه امکان دارد این زمان‌بندی تغییر کند. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در زمینه سایبرتراک تسلا و دیگر خودروها، با اخبار خودرو چرخان همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.