مکمل بنزین
رپورتاژ

فونیکس؛ ترسیم زندگی بدون مرز

رونمایی از آریزو 6 GT و نمایش فناوری PHEV در نمایشگاه خودرو اصفهان

فونیکس، به‌عنوان برندی پیشرو و نوآور در صنعت خودروسازی، قرار است در نمایشگاه خودرو اصفهان که از 16 تا 19 آبان برگزار می شود، جایگاهقابل توجهی از خود به جای بگذارد. با توجه به تکنولوژی روز فونیکس، جدیدترین شاهکار این برند، Arrizo6GT در کنار فناوری پیشرفتهپلاگین هیبرید (PHEV) به نمایش گذاشته خواهد شد.

موضوع حضور فونیکس در نمایشگاه امسال «ترسیم زندگی بدون مرز» است، که از تعهد این برند به پیشبرد مرزهای نوآوری، لوکس بودن و سازگاری با محیط زیست حکایت دارد.

آریزو 6 جی تی: تعریف مجدد برتری در عملکرد و طراحی

فونیکس که به تازگی با برگزاری تست درایو محصول جدید خود، هیجانی را برای علاقه‌مندان به این محصول اسپرت ایجاد کرده، محصولی با استانداردهای جدید را برای صنعت خودرو تدارک دیده است. آریزو 6 جی‌تیبا داشتن رکورد شتاب 0 تا 100 در 7 ثانیه در میان خودروهای مونتاژی، طراحی مدرن و فناوری پیشرفته سیستم های کمک راننده (ADASبه عنوان سریع ترین سدان مونتاژی کشور شناخته می شود. جدیدترین عضوخانواده فونیکس، تلفیقی از قدرت و فناوری‌های پیشرفته است که تجربه رانندگی بی نظیری را ارائه می‌دهد.

فناوری PHEV: تعهد فونیکس به پایداری

علاوه بر رونمایی از Arrizo6GT، فونیکس فناوری پیشرفته پلاگین هیبرید (PHEV) را که چندی پیش در قالب اولین خودروی پلاگین هیبرید مونتاژی با نام تیگو 8 پرو e پلاس از آن رونمایی کرد، به نمایش خواهد گذاشت. فونیکس، بخش مهمی از توان خود را به راه حل های سازگار با محیطزیست معطوف کرده و ارائه خودرویی با فناوری PHEV نشان دهنده گام مهمی در تعهد این برند به تجربه سازگاری با محیط زیست است. بازدیدکنندگان از نمایشگاه این فرصت را خواهند داشت تا ویژگی‌هایسازگار با محیط زیست و پیشرفت‌های تکنولوژیکی فونیکس را از نزدیک لمس کنند.

به گفته مسئولان این برند، فونیکس بر شعار «ترسیم زندگی بدون مرز» متمرکز است و اقدامات اخیر نیز گواهی بر ارائه تجربیات خارق العاده‌ای از سواری با خودروهای این برند برای مشتریان و ترکیب آن با عملکرد کم نظیر، حس لوکس بودن و مسئولیت زیست محیطی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات فونیکس می توانید به وبسایت رسمی این برند به آدرس fownix.com مراجعه کنید.

در همین راستا از اصحاب رسانه و علاقه مندان به خودرو دعوت می‌شود از 16 تا 19 آبان از غرفه فونیکس در نمایشگاه خودرو اصفهان بازدید کنند. Arrizo6GT را کاوش کرده و آینده رانندگی را با فناوری پیشرفتهPHEV فونیکس، کشف نمایند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا