مکمل بنزین
گوناگونخبر

تحول صنعت خودرو با خودروهای برقی در نمایشگاه تهران

دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو از تاریخ 23 الی 26 آبان ماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه با محوریت تحول در صنعت خودرو و معرفی آخرین دستاوردهای این صنعت و تمرکز بر روی فناوری های نوین نظیر خودروهای برقی، محصولات متصل و … برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه، برای اولین بار در ایران، خودروهای تمام برقی و جدید خودروسازان به نمایش گذاشته می‌شوند. شرکت‌های تولیدکننده خودروهای برقی داخلی و خارجی، محصولات خود را در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان معرفی خواهند کرد.

علاوه بر این، تست درایو خودروها نیز برای بازدیدکنندگان فراهم خواهد شد. بازدیدکنندگان می‌توانند با حضور در این نمایشگاه، خودروهای برقی را از نزدیک ببینند و در فضایی که بدین منظور در نظر گرفته شده است به تست درایو بپردازند.

در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو، علاوه بر خودروهای برقی، سایر محصولات مرتبط با صنعت خودرو نیز به نمایش گذاشته می‌شوند. این محصولات شامل قطعات خودرو، تجهیزات تعمیر و نگهداری خودرو، فناوری‌های نوین خودروسازی و غیره می‌شوند.

این نمایشگاه فرصت مناسبی برای آشنایی با آخرین تحولات صنعت خودرو و محصولات جدید این صنعت است. بازدیدکنندگان می‌توانند با حضور در این نمایشگاه، اطلاعات خود را در مورد صنعت خودرو افزایش دهند و محصولات جدید این صنعت را از نزدیک ببینند.

برخی از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه:

ایران خودرو
سایپا
مدیران خودرو
کرمان موتور
بهمن موتور و دیگر تولید کنندگان خودرو در کشور

گفتنی است زمان و مکان برگزاری نمایشگاه، به تاریخ 23 الی 26 آبان ماه 1402 و در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا