Take a fresh look at your lifestyle.

نگاهی به غرفه کرمان موتور در نمایشگاه تحول با محصولات جدید + فیلم J6S

در دومین دوره نمایشگاه تحول صنعت خودرو، کرمان موتور در غرفه خود چند محصول جدید را به نمایش درآورده است که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

کی ام سی ایگل

کی ام سی ایگل

شاید بتوان سدان ایگل را مهم‌ترین محصول جدید این شرکت دانست زیرا این اولین محصول اختصاصی با برند کرمان موتور خواهد بود. البته این خودرو بر اساس جک J4 ساخته شده و درواقع فیس‌لیفتی روی این سدان چینی محسوب می‌شود اما به‌عنوان گام نخست در مسیر برندسازی از یک خودروساز خصوصی حرکت قابل‌توجهی خواهد بود. ایگل در قسمت جلو و عقب بازطراحی شده و چهره‌ای متفاوت از J4 به خود گرفته است. قرار است این خودرو از بهار 1403 با پیشرانه 1.5 لیتری تنفس طبیعی در نسخه‌های دستی و اتوماتیک به‌عنوان جایگزین جک J4 راهی بازار شود.

کی ام سی JS6

دیگر محصول جدید کرمان موتور شاسی‌بلندی بنام JS6 است. این خودرو در اصل سهول QX نام دارد که در سال 2021 به‌عنوان جایگزین جک S5 معرفی شد و قرار است در کشورمان با نام کی‌ام‌سی JS6 عرضه شود. در ایران اما علاوه بر نسخه بنزینی معمولی، نسخه پلاگین‌هیبریدی این شاسی‌بلند چینی را خواهیم دید که امسال در چین معرفی شد و خودروی جدیدی محسوب می‌شود. JS6 پلاگین‌هیبریدی به یک پیشرانه 1.5 لیتری بنزینی توربو با 181 اسب بخار قدرت و 265 نیوتن متر گشتاور به همراه یک موتور الکتریکی با 121 اسب بخار قدرت و 280 نیوتن متر گشتاور مجهز است. مجموع خروجی این سیستم 272 اسب بخار قدرت و 395 نیوتن متر گشتاور است. JS6 می‌تواند تا 100 کیلومتر را به‌صورت تمام الکتریکی طی کند و شتاب صفرتاصد آن‌هم 8.5 ثانیه خواهد بود.

کی ام سی e10x

کی ام سی e10x

این خودرو یک هاچ‌بک برقی کوچک از برند سهول جک است که رسماً در سال 2021 معرفی شد. البته e10x درواقع بر اساس جک Yueyue ساخته شده و پیشینه آن به سال 2010 بازمی‌گردد. این خودرو در دو مدل تولید می‌شود که کرمان موتور نسخه قوی‌تر آن را به ایران آورده است. این مدل به یک موتور الکتریکی با 60 اسب بخار قدرت 150 نیوتن متر گشتاور مجهز است و می‌تواند به حداکثر سرعت 102 کیلومتر بر ساعت برسد. E10x با سه پکیج باطری مختلف ارائه می‌شود که بزرگ‌ترین آن‌ها با ظرفیت 30.2 کیلووات ساعت برد 300 کیلومتری را فراهم می‌کند. این خودرو با 3,650 میلی‌متر طول، 1,670 میلی‌متر عرض و 1,495 میلی‌متر ارتفاع، هاچ‌بک بسیار کوچکی است.

دیگر محصولات کرمان موتور

در نمایشگاه تحول علاوه بر سه خودروی مذکور، کرمان موتور دیگر محصولات خود مثل کی‌ام‌سی X5 و نسخه برقی کی‌ام‌سی J7 را هم به نمایش درآورده است.

بررسی KMC JS6 بنزینی

برای دیدن ویدئو روی تصویر زیر کلیک کنید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.