Take a fresh look at your lifestyle.

مرکز تخصصی دمپینگ خودرو دنده کمک در تهران

از سالها پیش، اکثر رانندگان و صاحبان خودروها همواره از موارد مشابهی گله‌مند بوده و رضایت کافی از خودروی خود نداشته‌اند. این موارد شامل: شنیدن صداهای جاده و خارج از خودرو، عدم رضایت از سیستم صوتی ماشین، لرزش شدید اتاق خودرو و صداهای ناشی از آن، عدم پاسخگویی مطلوب سیستم گرمایشی و سرمایشی و … می‌شد. بعد از چند سال، کارشناسان و متخصصان به این نتیجه رسیدند که برای حذف این عوامل اذیت‌کننده، بهتر است خودروها را عایق‌بندی کنند. به بیانی دیگر، این دلایل یا بهتر است بگوییم مشکلات مشترک بین افراد مختلف بود، که علت ضرورت عایق‌بندی خودروها را تشکیل داد. روش‌های زیادی پیشنهاد و حتی تست شد؛ ولی در آخر، کارشناسان به روشی به نام دمپینگ خودرو دست پیدا کردند. در ادامه مطلب به بررسی دقیق این روش پرداخته‌ایم؛ با ما همراه باشید.

طبیعتا خودرویی که سواری آزاردهنده‎‌ای داشته باشد، آسایش را از تمامی سرنشینان خود سلب خواهد کرد. قطعا شما هم به عنوان صاحب یک خودرو، تلاش می‌کنید شرایط خوبی را برای خود و کسانی که سوار ماشین‌تان می‌شوند، ایجاد کنید. برای این کار، می‌توانید از خدمات متنوعی که در مراکز مختلف انجام می‌شود، کمک بگیرید. مثلا اگر خودروی صفر یا جدیدی دارید، با اضافه کردن آپشن‌های به روز و سیستم‌های هوشمندی که امروزه در بازار عرضه می‌شوند، می‌توانید رفاه بیشتری را تجربه کنید. یا اگر خودروی شما قدیمی شده است، با استفاده از روش‌های مختلف کمک کنید تا خودرو، قدرت سابق خود را بدست آورد.

 

دمپینگ خودرو چیست؟

در دنیای مکانیکال خودروها، ورق‌های مخصوصی هستند که به جهت عایق‌بندی خودرو تعبیه شده‌اند. این ورق‌ها از طریق چسب‌هایی که در یک طرف آنها وجود دارد، به بدنه‌های داخلی اتاق خودروی شما نصب شده و مانع ورود صدا، حرارت، باد و … به آن خواهند شد. در مجموع، به انجام این کار به منظور رسیدن به یک نتیجه مطلوب، دمپینگ خودرو می‌گویند.

 

با دمپینگ کردن، چه تغییری در خودرو ایجاد می‌شود؟

اگر باری دیگر به تعریف این فرآیند در قسمت قبلی دقت کنید، متوجه خواهید شد که اصلا قرار نیست که ظاهر خودروی شما تغییر کند. به بیانی دیگر، وقتی شما خودروی خود را به یک مجموعه می‌سپارید تا سیستم دمپینگ را روی آن پیاده‌سازی کنند، نباید منتظر تغییر ظاهری خودرو باشید. تغییر را وقتی احساس خواهید کرد که صداهای اطراف در داخل خودرو، شنیده نشود. تغییر در قسمت‌های مختلفی حس خواهد شد که تمامی آنها مزایای این فرآیند را تشکیل می‌دهند؛ که در ادامه بطور مفصل، برایتان شرح داده‌ایم.

 

مزایای دمپینگ کردن خودرو

قطعا شما هم تا به اینجای کار متوجه شده‌اید که چشم‌گیرترین مزیت دمپینگ، آن است که مانع ورود صداهای مزاحم به داخل خودرو و همچنین، خروج صدای سیستم صوتی ماشین شما به بیرون از خودرو، می‌شود. در واقع، اولین محرک و عاملی که افراد را به سمت دمپینگ هدایت می‌کند، معمولا همین مزیت است. صدای موتور، صدای ماشین‌های اطراف، صدای ناشی از سایر اجزای خودرو، صداهای مربوط به جاده و … تمامی اصواتی هستند که بعد از نصب این سیستم، تا حدی بسیار زیادی کاهش پیدا خواهند کرد.

کاهش لرزش خودرو بخصوص در سرعت‌های بالا، مزیت دیگری است که اکثر افراد را مجاب به نصب ورق دمپینگ کرده است. این گزینه در تمامی ماشین‌های ایرانی و خارجی، کاملا مشهود است. بعنوان مثال بعد از دمپینگ خودرو پراید، شما میزان کاهش لرزش اتاق خودرو و صداهای اطراف را کاملا حس خواهید کرد؛ حتی در خودروهای وارداتی نیز این مورد دیده می‌شود. عایق‌بندی در خودروهای آفرودی بسیار رایج بوده و همواره با استقبال زیاد آفرود بازان همراه است. خودروهای آفرود با توجه به سفرهای متفاوتی که تجربه می‌کنند، طبعا نیاز به مراقبت بیشتری خواهند داشت؛ مثلا: همه آفرود سواران تمایل دارند در رمل‌های شنی بیابان‌ها، با سرعت بالا رانندگی کنند و آن هیجان ناشی از این رانندگی را، تجربه کنند. این مسئله باعث لرزش خودرو و کاهش امنیت آنها می‌شود؛ که البته فرآیند دمپینگ، این مشکل را برای این دسته از افراد حل کرده است. پس دریافتید که افزایش ایمنی نیز، از جمله مزایای بکارگیری این روش محسوب می‌شود.

به احتمال زیاد قبل از آنکه از دمپینگ کردن استفاده کنید، رضایت کافی راجع به کارکرد سیستم سرمایشی و گرمایشی خودروی خود، نداشته‌اید. از این مسئله می‌توان نتیجه گرفت که در فصول مختلف، هوای داخل خودروی شما از طریق درزهای درب‌ها از خودرو خارج شده‌اند. دمپینگ تمامی این درزها را پوشش داده و قطعا شما بعد از انجام این کار، رضایت بیشتری نسبت به دمای محیط اتاق خودرو خواهید داشت. پس، حفظ دمای محیط یکی دیگر از مزایای استفاده از این روش، محسوب می‌شود. از طرفی با کاهش لرزش به کمک ورق‌ دمپینگ استحکام خودرو نیز بهبود خواهد یافت. مجموع تمام مزایایی که برای شما نام برده و تک به تک شرح دادیم، در دراز مدت منجر به افزایش عمر ماشین شما خواهد شد.

 

دنده کمک: مرکز تخصصی دمپینگ خودرو در تهران

با تمام تفاسیر، حتما تا الان به این نکته پی برده‌اید که دمپینگ خودرو کاری تخصصی بوده و علاوه بر تخصص، نیازمند تجربه کافی خواهد بود. اگر برای دمپینگ کردن خودروی خود به دنبال یک مجموعه مطمئن و متخصص هستید، ما به شما مرکز تخصصی دمپینگ دنده کمک را پیشنهاد می‌دهیم. این مرکز دمپینگ خودرو در تهران، طی سالها با تکیه بر دانش فنی پرسنل مجرب خود، توانسته به جایگاه خوبی در این زمینه دست یابد و بهترین روند دمپینگ را برای خودروی شما داشته باشد. از دمپینگ خودرو 206 گرفته تا دمپینگ خودروهای آفرودی همچون پاترول، پیکاپ، رونیز، هایلوکس و … در این مجموعه با بهترین کیفیت برای شما انجام خواهد شد. اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در این باره به دست آورید، می‌توانید با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرید. همچنین در صورتی که بخواهید قبل از دریافت خدمات، از کیفیت کار این مجموعه مطمئن شوید، می‌توانید به صورت حضوری به این مرکز تخصصی دمپینگ خودرو در شرق تهران، مراجعه کنید و سپس، در صورت تمایل خودروی خود را به آنها بسپارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.