Take a fresh look at your lifestyle.

کیا سلتوس، اولین خودروی وارداتی با پلاک ملی در ایران تحویل مشتری شد

پس از چندین ماه از شروع واردات خودرو به ایران، صبح امروز اولین خودروی وارداتی با پلاک ملی در ایران تحویل مشتری شد. این خودرو، یک کیا سلتوس مدل 2023 بود که توسط شرکت کوشاخودرو وارد ایران شده بود.

مراسم تحویل این خودرو در نمایندگی مرکزی شرکت کوشاخودرو در تهران برگزار شد. در این مراسم، آقای محمدحسین ادیب، مدیرعامل شرکت کوشاخودرو، گفت: «ما با تلاش‌های شبانه‌روزی و همکاری مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، موفق شدیم اولین خودروی وارداتی با پلاک ملی را در ایران تحویل مشتری دهیم. این اتفاق، نشان‌دهنده عزم جدی ما برای بهبود وضعیت بازار خودروی ایران است.»

وی افزود: «کیا سلتوس یک خودروی کراس‌اوور مدرن و جذاب است که با توجه به ویژگی‌های فنی و امکانات رفاهی خود، می‌تواند مورد استقبال مشتریان ایرانی قرار گیرد. ما امیدواریم با عرضه خودروهای باکیفیت و با قیمت مناسب، بتوانیم سهم قابل‌توجهی از بازار خودروی ایران را به خود اختصاص دهیم.»

آقای علیرضا کاظمی، خریدار اولین کیا سلتوس پلاک ملی، در این مراسم گفت: «من از اینکه توانستم اولین کیا سلتوس پلاک ملی را خریداری کنم، بسیار خوشحالم. این خودرو طراحی زیبا و امکانات خوبی دارد و مطمئنم که از رانندگی با آن لذت خواهم برد.»

با تحویل اولین کیا سلتوس پلاک ملی، گام مهمی در راستای بهبود وضعیت بازار خودروی ایران برداشته شد. انتظار می‌رود با ادامه روند واردات خودرو، شاهد عرضه خودروهای متنوع و باکیفیت به بازار ایران باشیم.

1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    از همان روز ورود اولین سری کیا سلتوس تصمیم قاطع داشتم که این خودرو را انتخاب و امید به داشتن آن بود ولی با دیدن قیمت علی الخساب و بعد هم قیمت نهائی قطعی اون، کاملا ناامید شدم….نه این مقدار پول بی مصرف داشتم و نه منطقا می ارزد که بیش از ۲/۶ میلیارد پول بی زبونو بدم ماشین و برم توخیابون بعد اسمم هم بره جزو مرفهین بی درد لوکس سوار …….

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.