Take a fresh look at your lifestyle.

با مرسدس G500 منصوری، رانندگی آفرود را لوکس‌تر تجربه کنید!

مرسدس بنز در سری G محصولات خود صرفا به قابلیت‌های آفرود و انتقال بهترین لذت رانندگی در این شرایط توجه کرده، به‌همین دلیل نمی‌توان ظرافت طراحی و یا زیبایی که در دیگر تولیدات این شرکت آلمانی وجود دارد را در این سری مشاهده نمود. در مدل G500 4×4 ما با یک خودروی SUV تمام عیار طرف هستیم، مخصوصا اینکه ارتفاع آن از سطح زمین به 44 سانتی متر می‌رسد. از طرفی این خودرو تا دلتان بخواهد قدرتمند است زیرا از یک پیشرانه 4 لیتری 8 سیلندر BITURBO در آن استفاده شده تا از پس هرشرایطی به‌خوبی برآید. اما اخیرا کمپانی تیونینگ منصوری با افزودن کیت اختصاصی به این خودرو که شامل بخش‌های فیبرکربنی متعدد و همچنین رنگ آبی خاص می‌شود، ظاهر آنرا حتی خشن‌تر و جسورتر کرده است.

mercedes-benz-g500-4x4-42

در قسمت جلویی خودرو افزوده شدن بخش‌های فیبرکربنی بسیار دقیق انجام شده به‌طوریکه بیشترین تفاوت با مدل‌های معمولی G500 4×4 را در این قسمت می‌توان دید. کاپوت جدید طراحی شده به همراه دریچه بزرگ ورودی هوا در مرکز آن و همینطور جلوپنجره برجسته‌تر، جلوه منحصر به‌فردی ارائه می‌کند. ابتکار جالب دیگر در این قسمت، استفاده از چراغ‌های LED جدید با قاب فیبرکربنی در حاشیه‌های آن است. همچنین منافذ ورودی هوا در سپر جلو از موادی سبکتر ساخته شده‌اند.

منصوری در این کیت علاوه بر زیبایی ظاهری، به باطن خودرو هم گریزی زده به‌طوریکه پیشرانه آن می‌تواند 479 اسب بخار قدرت و 710 نیوتن برمتر گشتاور تولید کند که در مقایسه با مدل معمولی، 63 اسب بخار و 100 نیوتن برمتر ارتقاء یافته است. اگر سری به داخل کابین این خودرو بزنید، حتما متوجه تغییرات بسیار جالب آن می‌شوید. رنگ آبی بدنه به طرز ماهرانه‌ای در تریم داخلی به کار گرفته شده و اکثر قسمت‌ها مثل فرمان، کنسول میانی و رودری‌ها از فیبرکربنی بهره برده‌اند. نکته جالب دیگر استفاده از ترکیب چرم و فیبرکربن برای صندلی‌ها است که در نوع خود عالی به‌نظر می‌رسد.

mercedes-benz-g500-4x4-7

بااینکه مرسدس G500 4×4 منصوری بسیار لوکس و زیبا تیون شده، اما هیچ چیزی از قابلیت‌های آفرود آن کم نشده است. ویژگی‌هایی همچون فنرهای دوگانه و ضربه گیرهای مخصوص برای هر چرخ و همینطور محورهای پورتال، مواردی هستند که تجربه بی‌نظیری در رانندگی آفرود ایجاد می‌کنند. بنابراین با خیال راحت با این خودرو از خیابان های شلوغ به مسیرهای صعب العبور بروید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.