مکمل بنزین
گوناگونخبر

کادیلاک، محصولات زیاد و هیجان‎انگیزی را در دست تولید دارد!

نمایندگان کادیلاک برای آماده‎سازی مدل‎های جدید خود انتظاری طولانی در پیش دارند. قرار است خط تولید کادیلاک دستخوش تغییراتی از جمله نام و اندازه محصولات شود، اما این تغییرات به تدریج رخ خواهند داد. هیچ برندی تا اواسط سال 2018 مدل جدید ارائه نخواهد کرد، اما ظاهرا تغییراتی در دست انجام هستند. در ادامه، آخرین اخباری که از سایت Automotive News کسب کرده‎ایم را خواهید دید.

583094
خودروی سدان CT3 هم ردیف ATS قرار گرفته و با مرسدس CLA و آئودی A3 رقابت خواهند کرد. مدل ATS موتور 2/5 لیتری اولیه را کنار گذاشته و در آن از موتور 2 لیتری توربو به‎عنوان سیستم انتقال قدرت استفاده خواهد شد. نام این مدل به CT4 تغییر پیدا خواهد کرد تا با نامگذاری جدید کادیلاک هماهنگ باشد.
مدل CTS احتمالا در سال 2019 با یک مدل کوپه جایگزین خواهد شد. با ورود مدل CT6، مدل XTC کنار رفته و احتمالا تا سال 2019 از رده خارج خواهد شد. کمپانی کادیلاک نیز درحال طرح‎ریزی یک خودرو سدان CT8 خواهد بود، اما بازه زمانی خاصی برای آن تعیین نشده است. برای این کمپانی خودروهای کراس‎اور در اولویت هستند، پس قطعا تولید CT3 یا CT8 در آن بسیار جالب خواهد بود. در سال 2020، خودروی کامپک کراس‎اور به نام XT2 با مرسدس GLA و بی ام و X1 رقابت خواهد کرد. مدل XT3 نیز رقیب آئودی Q3 و بی ام و X3 بوده و در سال 2018 به‎عنوان مدل سال 2019 رونمایی خواهد شد. مدل XT5 هنوز جدید است اما احتمالا یک موتور 2 لیتری به V6 آن اضافه شده و اصلاحاتی در آن صورت خواهد گرفت. در سال 2017، مدل XT5 در قالب مدلی به نام XT7 با فاصله زیاد بین دو محور آن وارد بازار خواهد شد.

583095
خودروی کادیلاک اسکلید (Escalade) در سال 2020 تبدیل به یک خودروی اتوماتیک 10 سرعته شده و طراحی جدیدی خواهد داشت. سرانجام، هیجان‎انگیزترین خبر مربوط به احتمالاتی مبنی بر این است که کروت با موتور متوسط نیز می‎تواند مدلی از کادیلاک باشد. این مدل، جالب‎ترین مدل کادیلاک خواهد بود اما به دلیل اینکه خودروهای کراس‎اور از اهمیت زیادی برخوردارند، برای دیدن این خودروی اسپرت باید تا سال 2021 صبر کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا